Економіка

блогер
31.07.2014

Власність на нерухомість дає господарю не тільки права, а й обов’язки, які він повинен виконувати згідно із законом. Одначе коли про свої права жильці непогано поінформовані, то про обов’язки пам’ятають далеко не всі.

блогер
22.07.2014

Наприкінці травня до «Південкомбанку» ввійшла тимчасова адміністрація. Одним разом тисячі клієнтів та вкладників втратили можливість керувати своїми коштами, що знаходились на рахунках фінансової установи. У їхньому числі й немало криворіжців, оскільки в нашому місті не один рік діяло відділення «Південкомбанку». Минуло майже два місяці — зрушень жодних. Хоча, слід сказати, надію на поновлення роботи банку люди не втратили. Щоправда, одним сподіванням на це не обійтись. Бо відомо: не нагадаєш про себе, ніхто й не згадає про тебе...

автор
02.07.2014

Ми вже неодноразово розповідали вам про проект РЕОП – «Розбудови спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України», координатором якого у Кривому Розі є Андрій Нагорний. Сьогодні на питання щодо бюджетного планування у місті відповідає економіст, підприємець Євген Рябий.

блогер
25.06.2014

Придбання телевізора, холодильника або пральної машинки для кожної родини - справжня подія, до якої немало часу готуються, складають гривню до гривні, вимірюють місце майбутнього розташування приладу, наперед відчуваючи радість від користування. І коли новопридбане не відповідає бажаному, коли воно працює не так, як треба, чи не працює взагалі, то розпач і надовго зіпсований настрій — найменші прикрощі, що очікують на покупця.

кореспондент
18.06.2014

Одразу кілька високоякісних продуктів сучасного товариства з обмеженою відповідальністю “АСС”: томатна паста «33 Помідора», томатні соуси «Шашличний» та «Краснодарський», майонез «Провансаль 67%» – у 2013 році стали переможцями престижного муніципального проекту «Марка якості «Криворіжжя». Кореспонденти “Червоного гірника” побували у виробничих цехах цього підприємства і на власні очі переконалися, що запорукою успіху стали європейські підходи до роботи.

admin
12.06.2014

Турбота про дитину – першочергове завдання батьків. А коли малюків у родині декілька, допомога зайвою не буде. Тож частину клопотів поділяє з родиною держава. Ми поспілкувались з головою комітету у справах сім’ї і молоді виконкому міськради Світланою Лавренко про пільги для багатодітних родин і присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

завід. від. соціально-побутових питань
05.06.2014

До нашої редакції звернулась група пенсіонерів з проханням розповісти, хто з числа колишніх працівників чи нинішніх пенсіонерів має право на звання «Ветеран праці», а також які можливості воно надає. Ми переадресували запитання городян начальнику управління праці та соціального захисту населення виконкому міськради Інесі Благун, розмову з якою й пропонуємо увазі читачів.

завід. від. соціально-побутових питань
03.04.2014

Ми продовжуємо спілкування з читачами в рамках рубрики, яка в «ЧГ» уже стала традиційною. Нині пропонуємо чергову добірку запитань городян і наших відповідей на них.

блогер
18.07.2013

Спочатку під реалізацію в нашому місті програми «Доступне житло» передбачалося використати недобудову по вул. Туполєва, що на Змичці. Але проведена підготовча робота виявила, що немає підходящого забудовника, який на прийнятних для міста умовах спроможний завершити опоряджувальні роботи на тій п’ятиповерхівці.

автор
06.06.2013

Впевнена, чутливі криворіжці ще не забули розказану «Червоним гірником» легендарну історію кохання італійського солдата Луїджі Педутто і української дівчини Мокрини Юрзук – кохання, яке зародилось в австрійському таборі під час Великої Вітчизняної. Це почуття допомогло їм вижити у ворожому полоні, але залишитись разом молодятам не судилося.

кореспондент
06.06.2013

11 грудня минулого року Вищий адміністративний суд України залишив без змін постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду щодо втрати чинності рішення Криворізької міської ради №3884 від 14 травня 2010 року «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки землі міста Кривого Рогу».

автор
19.03.2013

За спільної ініціативи директора ДП «Кривбас­стандарт­метрологія» Андрія Андрюшко і головного редактора газети «Червоний гірник» Ольги Калинюк започатковуємо нову рубрику для споживачів «Детектор якості».

кореспондент
26.10.2012

Сонячним теплим ранком минулого четверга прибув до нашого міста з одноденним робочим візитом прем’єр-міністр України М. Я. Азаров. У Криворізькому аеропорту його з пошаною зустріли голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Вілкул, голова обласної ради Євген Удод, міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул, інші високопосадовці.

автор
23.10.2012

Йшлося 10 жовтня на черговому засіданні виконкому міської ради під головуванням мера міста Юрія Вілкула.

блогер
05.10.2012

Пенсійний фонд України почасти потрапляє до глухого кута, оскільки не може отримати належні йому поточні платежі єдиного внеску від платників через блокування їхніх рахунків Державною виконавчою службою.

блогер
30.09.2012

Вчора відбулося спільне засідання постійних комісій Криворізької міської ради. Його провів міський голова Юрій Вілкул.

автор
30.09.2012

По завершенню засідання постійних комісій міської ради, криворізькі депутати взяли участь у виїзному навчанні. Воно було присвячене підготовці об’єктів комунального підприємства теплових мереж «Криворіжтепломережа», державного підприємства «Криворізька теплоцентраль», публічного акціонерного товариства «Криворіжгаз» до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

кореспондент
22.08.2012

Головний інженер ПАТ «Євраз Суха Балка» Олександр Батарейний провідною тенденцією сучасного гірничодобування називає необхідність освоювати все нижчі горизонти. Геологічні умови розробок ускладнюються прямо пропорційно віддаленню від поверхні планети, це пов’язано зі зниженням багатства надр, обсягів освоєння копалин, зростанням трудомісткості робіт.

ФОТО

Старший писатель
15.08.2012

Першокласник йде до школи… Скільки турбот у батьків. Як він буде вчитися, що необхідно  придбати до школи, як обладнати шкільний куточок удома. А головне, що робити, щоб дитина не хворіла. Адже під час навчання в школі в багатьох учнів виникають захворювання органів зору, шлунково-кишкового тракту, нервової системи, порушення опорно-рухового апарату.

автор
15.08.2012

Цим літом виповнюється 90 років від дня народження одного з наших найбільш уславлених земляків – поета-сатирика Павла Глазового, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата премій ім. Остапа Вишні, П. Сагайдачного, І. Нечуя-Левицького, Наталії Забіли. 30 серпня 1922 року в селі Новоскелеватка Казанківського району в родині селянина Прокопа Павловича народився старший син, названий на честь діда.

кореспондент
15.08.2012

Від початку поточного року піротехнічний підрозділ міського управління Міністерства надзвичайних ситуацій здійснив 42 виїзди, знешкоджено майже три сотні вибухонебезпечних предметів, з них – 160 артилерійських снарядів, 14 мінометних мін, кілька десятків гранат, 2 авіабомби.

автор
15.08.2012

 «Нація, яка веде бесіду сама з собою, – ось що таке хороша газета», – цілком справедливо вважав А. Міллер. І хороша книга також, – хочеться додати до афоризму відомого драматурга. Адже у творах вітчизняних авторів будь-яка нація знайде відображення своєї історії, культури, ментальності. Але, як на мене, бесіда на друкованих сторінках має бути змістовною, відкривати завісу нових знань, животрепетних відчуттів, залишати слід у серці й голові. Інакше для чого тоді тримати в руках книгу, витрачаючи дорогоцінний час на порожні балачки з пересічним співрозмовником?

автор
14.08.2012

Як гадаєте, чи може густо подряпане скло раптом стати оригінальним витвором мистецтва? Ви б одразу викинули? Ну звісно, таку передбачувану відповідь може дати лише людина, яка жодного разу не відвідала виставки робіт Василя Пилки – ручного гравірування на склі в художньому стилі.

блогер
14.08.2012

Дріт від лебідки тягся далеко, іншим кінцем ховаючись десь у шахтних сутінках, які ледь підсвічувалися нечастими ліхтарями. Але переплутаний клубок був осьдечки, поруч, буквально кілька кроків пройтись.

кореспондент
12.08.2012

Ігор Корнієнко тримає про запас в обійсті й каву-чай, для особливо вибагливих гостей, хоча все інше частування в нього «замішане» на медку: пресмачні пундики, домашні цукерки, освіжаючі напої для підняття бадьорості в спеку. Та не в матеріальному обрамленні спілкування суть, головне – зазирнути в душу.

Останні записи в блогах