Інтерв'ю

кореспондент
23.05.2013

На прямому зв’язку з читачами «ЧГ» була косметолог салону краси «Токіо» Світлана Ахвердова.

блогер
20.11.2014

Уже вереснева оплата житлово-комунальних послуг спричинила певні панічні наслідки внаслідок здійснених нарахувань. І це ще доки не було опалення, яке може відчутно спустошити благенькі в багатьох сімейні бюджети. Порятунком від цього була і залишається субсидія для відшкодування частини вартості житлово-комунальних платежів.

автор
25.09.2014

Відстежуючи перебіг дії нового порядку реєстрації речових прав на нерухоме майно, на пряму лінію з нашими читачами ми запросили начальника Криворізького бюро технічної інвентаризиції Антона Ільченка та начальника технічного відділу Ірину Тимошенко. Основною метою нашого спілкування було нагадати містянам, що комунальне підприємство БТІ наразі не втратило своїх головних функцій.

admin
26.08.2014

Як відомо, юність – золота пора. Життя лише починається, попереду безліч доріг, купа можливостей обрати заняття до душі. Це — час розваг, захоплень, грандіозних планів. Про діяльність міста щодо створення умов для всебічного розвитку молоді розповіла голова комітету у справах сім’ї і молоді виконкому Криворізької міської ради Світлана Лавренко.

admin
25.07.2014

Гортаючи сторінки газети «Червоний гірник», я неодноразово натрапляла на ім’я Юрія Турчина. В усіх матеріалах мова йшла про перемоги його вихованців у різноманітних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Тож як не поспілкуватись з чудовим тренером?

кореспондент
16.07.2014

Безперечно, система української освіти вимагає радикальних змін та реформ. І прикладом у цьому для нас можуть служити ефективні нововведення в освітній системі країн близького зарубіжжя, зокрема – Польщі. З цієї країни недавно повернувся викладач кафедри філософії і соціальних наук Криворізького національного університету, кандидат філософських наук Андрій Комісаренко. Він стажувався там відповідно до угоди з Польським університетом інформатики і мистецтв та Центром європейських фондів за програмою «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно з положеннями європейських кваліфікаційних рамок».

автор
27.05.2014

У квітні наш земляк, полярник Микола Маковій, повернувся із 15-ї, останньої для нього, експедиції до антарктичної станції «Академік Вернадський». Ми зустрілися з Миколою Івановичем, аби розпитати про мету експедиції та його відчуття від прощання з південним континентом, якому він присвятив 29 років свого життя.

блогер
08.05.2014

Вода в крані, світло в лампочці чи газ на кухні завжди були і залишаються звичними зручностями, без яких важко уявити нинішнє життя. Утім, усі вони вимагають доволі уважного ставлення, особливо – природний газ, який може бути безпечним тільки за умови використання згідно з правилами. Недотримання цих правил уповні може спричинити дуже сумні наслідки для користувачів. Про це, і не тільки, йшла мова на минулій прямій лінії «ЧГ», під час якої на запитання городян відповідала начальник виробничо-технічного управління ПАТ «Криворіжгаз» Марина Терентьєва.

admin
30.04.2014

Гадаю, немає жодного українця, котрого не торкнулися б кримські події. У когось рідні, близькі, друзі, чиїсь сини, чоловіки, батьки проходили там службу... Нині військовослужбовці повернулись на територію материкової України. Серед них і криворіжець, вістовий кают-компанії корабля управління «Донбас» Сергій Убійко. Кореспонденти «Червоного гірника» поспілкувались з моряком.

кореспондент
29.04.2014

Кажуть, час загоює найболючіші рани, втамовує найпекучіший біль. Та знадобиться не одне століття, щоб наша земля загоїла рани після Чорнобильської катастрофи 1986 року. Ось уже 28 літ не стихає біль тих, кого накрила чорнобильська радіаційна хмара, - жителів благословенного українського Полісся, котрі мусили покидати свої домівки, ліквідаторів аварії, що, мов ті журавлі, все відлітають і відлітають у вічний вирій.

блогер
17.04.2014

Щороку 15 березня відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Саме в цей день у виступі Президента США Джона Кеннеді в Конгресі в 1961 році було сформульовано чотири головних права споживача: право на безпеку; право на якість товарів і послуг; право на достовірну інформацію про них; право захищати свої споживацькі претензії в суді.

admin
15.04.2014

«Фіалка Монмартру», «Кайдашева сім’я», «Сільва», «Емілія Галотті», «Летюча миша»... Що об’єднує всі ці вистави? Блискуча гра в них провідної актриси Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка Тетяни Плужник. Ця тендітна білявка цього року відзначила творчий ювілей – 30 років на сцені.

admin
08.04.2014

Зовсім трохи часу відділяє нас від тієї миті, коли пролунають імена переможців конкурсу сценаріїв та фотографій «Життя євреїв на Криворіжжі вчора і сьогодні». А поки запрошую на передостанню, сьому творчу зустріч у нічному клубі «SKY».

кореспондент
21.03.2014

З авторитетним у Кривому Розі і в нашій країні науковцем В. В. Стецкевичем ведемо мову про минуле та  сьогодення Криму, який попри все залишається в складі України. Вже на початку  бесіди наш співрозмовник зауважив, що у своїх судженнях спиратиметься на  низку наукових праць, у тому числі й на найновішу працю Ельвіни Сеїтової, внучки кримських татар, яких у кляті роки виселили з рідної землі.

кореспондент
12.03.2014

9 березня  відзначено знаменну дату – 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. В Україні ювілейний рік від народження Кобзаря оголошено Роком Шевченка.

Як відомо, у Кривому Розі ще в лютому відбулося відкриття Шевченкіани, організоване Криворізьким міським об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка і Криворізьким національним університетом. У цьому масштабному заході взяв участь відомий письменник, сценарист, авторитетний громадський діяч П. М. Мовчан.

блогер
11.03.2014

Нещодавно на прямому зв'язку з читачами «Червоного гірника» був директор  Криворізького міського центру зайнятості Ігор Вознюк.

кореспондент
25.02.2014

Для КНУ 2013 рік став роком юридичного завершення реорганізації вищого навчального закладу. Міністерством освіти і науки України була затверджена нова редакція статуту КНУ, розв’язані питання організаційного, юридичного та фінансового об’єднання чотирьох вищих навчальних закладів і двох державних підприємств – науково-дослідних інститутів – з утворенням Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет».

кореспондент
20.02.2014

Шановні читачі! Ми продовжуємо відлік часу до 90-річчя «Червоного гірника», яке святкуватимемо 7 грудня 2014 року. Цього року на вас чекатиме чимало приємних сюрпризів, серед яких – ретроспективна рубрика «Про це писав «Червоний гірник». Сьогодні до вашої уваги – рік 2009.

admin
06.02.2014

У  рамках конкурсу «Життя євреїв на Криворіжжі вчора і сьогодні» на творчу зустріч до нашого міста завітала титулована спортсменка Лілія Подкопаєва. Абсолютна чемпіонка світу та Європи, володарка Кубка Європи, 45 золотих, 21 срібної, 14 бронзових медалей, Почесної відзнаки Президента України, ордена «За заслуги» ІІ ступеня, ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, ордена Святого Станіслава.

кореспондент
06.02.2014

Як у цілому по Україні, так і в Кривому Розі ринок житла достатньо привабливий для різного роду махінацій. І тому підтвердження – десятки кримінальних справ. Отож, при здійсненні операцій з купівлі-продажу нерухомості слід бути дуже обережними та уважними. Щоб уникнути в майбутньому серйозних проблем, варто знати найтиповіші способи шахрайства. На цьому і наголошує гість «Червоного гірника» юрист Володимир Покришка.

кореспондент
25.12.2013

З таким запитанням ми звернулися до нашого земляка Сергія Гіріка, який займається перекладами наукової літератури.

Нині Сергій – аспірант Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України.

блогер
07.11.2013

Ми вже писали, що розпочалась кампанія з оформлення передплати на «Червоний гірник» на наступний рік. Тому й не дивно, що гостем чергової прямої лінії «ЧГ»стала начальник Криворізького поштамту Тетяна Черненко.

блогер
24.10.2013

КПТМ «Криворіжтепломережа» технічно готове до початку опалення. Справа – за оплатою споживачами

завідувач відділу медицини і спорту
18.10.2013

Наш молодий криворізький земляк у складі команди кадетів з важкої атлетики нещодавно в Тернополі став чемпіоном України у ваговій категорії до 62 кілограмів. Це радість не лише для його наставників, але й для домашніх.

автор
29.09.2013

Наступного року Криворізький центр профілактики і боротьби зі СНІДом відзначатиме 20-річчя від дня заснування. Його було відкрито у 1994 році, коли в місті зареєстрували першого ВІЛ-інфікованого. На прямому зв’язку з нашими читачами був головний лікар закладу Геннадій Леонідович Кругленко. Невідомий об'єкт

кореспондент
12.09.2013

8 вересня представники ЗМІ  відзначили Міжнародний день солідарності журналістів,  заснований на знак великої пошани до  журналіста і письменника Юліуса Фучіка, страченого гітлерівцями 8 вересня 1943 року.

кореспондент
04.09.2013

Аграрії сільського Криворіжжя завершили збирання ранніх зернових культур з рекордним результатом – 100156 (!) тонн збіжжя. Подібний урожай, тобто більше 100 тисяч тонн зерна, останній раз вони отримували в 2008 році.

кореспондент
03.09.2013

Пряма лінія з директором агенції «Кривбастур» Аллою Поляковою вочевидь зацікавила наших читачів. Тож і дзвінків було чимало. Воно й не дивно, адже за 20 років роботи мобільний колектив високих професіоналів «Кривбастуру» не одній сотні городян організував цікаві захоплюючі подорожі.

кореспондент
28.08.2013

Дві години спілкування головного борця з розповсюдженням наркотиків у Кривому Розі підполковника міліції О. В. Педька з читачами газети виявилися вкрай непростими. Переважна більшість з тих, хто додзвонився, не стримувала емоцій і звинувачувала, передусім, правоохоронні органи в тому, що наше місто здобуло «славу» розсадника ганебного явища. «Куди не глянь, наркозалежні тусуються, вранці та ввечері на «банки», як на роботу, ходять».

блогер
15.08.2013

Використання різноманітних поліетиленових пакетів, пластикових пляшок, одноразового пластикового посуду чи інших ємностей має багато переваг. Натомість зручність і невисока вартість не спонукає людей замислюватись про негативні наслідки їх використання. Зважаючи на те, що строк розкладу поліетиленових та пластикових виробів складає понад 300 років, виникає загроза забруднення навколишнього природного середовища, що здатне призвести до екологічної катастрофи.

Останні записи в блогах