Ірина Аллегрова: «Вздорная, смелая, бесноватая»

автор
Записів: 86
Дата запису: 07.01.2014
Комментарів: 0

Це вона, звісно, про себе. Рядки з популярної пісні Ірини Аллегрової цілком влучно виражають її сутність. Втім, мабуть, з іншим набором якостей характеру досягти таких високих позицій у світі шоубізу майже неможливо.

І ось ця смілива, відверта і сильна жінка у рамках «прощального туру» завітала з концертом до нашого міста. Щоправда, побачення з криворізьким глядачем довелось перенести через її хворобу, але, одужавши за кілька днів, співачка все ж виступила у Палаці молоді і студентів.

На жаль, на відміну від глядачів, криворізькі журналісти не були наділені увагою співачки. Менеджер Аллегрової запевнив кореспондентів «ЧГ», що вона не дає жодних інтерв’ю і не дозволяє вести фотозйомку концерту. З такою категоричною відмовою журналісти «ЧГ» стикаються уперше, тому ми просимо вибачення у своїх читачів за те, що не можемо розважити вас ані цікавим інтерв’ю, ані ексклюзивними знімками. Ми розцінили заборону на зйомку рефлексією співачки після нещодавнього конфлікту з журналісткою, якій представники Аллегрової зламали штатив. Непорозуміння перемістилось у судові засідання. Преса писала, що Аллегрова навіть пропонувала ображеній журналістці прийняти від неї у подарунок кофтинку.

Як би там не було, нам залишається лише поділитись з вами враженнями від концерту. Одразу зазначу, що публіка (більшою мірою жіноча) зустріла свою улюбленицю та її музикантів (гурт «Кабінет») тепло й душевно. Співачка була налаштована на відверту розмову: багато говорила про особисте життя, репертуарну кризу, ділилась болем від утрати батьків і гірким розчаруванням в чоловіках. У перервах між піснями жартувала і щедро давала поради чоловікам, як правильно поводити себе з жінками. Нових пісень у виконанні Ірини Олександрівни прозвучало небагато, натомість зал голосно підспівував під час виконання відомих хітів «Я тучи разгоню руками», «Свадебные цветы», «Все мы бабы стервы», «Незаконченный роман». Прозвучало доволі багато й дуже старих, перевірених часом, пісень: «Младший лейтенант», «Угонщица». Так само дружно підхопили глядачі і «Рюмку водки на столе» – популярну пісню Григорія Лепса, який дозволив своїй колезі по сцені виконувати її на гастролях.

«Стерви дурепами не бувають»

Артистка зізналась глядачам, що вважає себе щасливою – її пісні відображали внутрішній стан і відчуття багатьох жінок, підтримували їх у скрутну годину.  Вона похизувалась, що слово «стерво» на свою адресу завжди вважала не образою, а компліментом, оскільки, на її думку, стерви – це розумні, цікаві й цілеспрямовані жінки. «Стерви дурепами не бувають», – переконано заявила зірка.

Поміж композиціями Аллегрова не забувала дякувати прихильникам за багаторічну відданість (авжеж, тільки щире захоплення творчістю артиста може спонукати викласти за білет 400 гривень). Ось тільки шкода, що живим і натуральним на концерті було лише її спілкування з людьми. Можливо, погане самопочуття змусило співачку берегти голосові зв’язки… Треба віддати належне вихованості і делікатності криворізької публіки – слухаючи бездоганну фонограму замість живого голосу і самовіддачі, шанувальники не тільки не дорікнули Аллегровій, а й сповна купали її в аплодисментах, вигукували зізнання в любові і несли квіти. Розчулена одкровеннями виконавиці, старенька бабуся простягла їй акуратно складену записку. Співачка одразу прочитала її, але нічого не відповіла.

Після 2-годинного виступу свіжа і не втомлена надривом зірка не стала кокетувати і покидати сцену, а продовжила виступати, не очікуючи прохання «на біс». Ніяково було дивитись, який злий жарт зіграла з Іриною Олександрівною відверта сукня – через занадто глибоке декольте 63-річна зірка не змогла зігнутись зі сцени за квітами, які оберемками несли їй вдячні шанувальники. Тому букети, які глядачі несли з надією торкнутись кумира і зазирнути йому в очі, приймав… охоронець.

Не зовсім зрозумілим для нас залишився і маркетинговий хід артистки – оголошений в афішах «прощальний тур». Жодним словом про прощання з публікою вона так і не прохопилась. Навпаки, стверджувала, що й надалі буде співати про жіночу долю і з гордістю назвала імена молодих авторів своїх нових пісень – Марії Єременко і Івана Баграмова. Гадаю, відсутність цих прощальних слів втішила поціновувачів творчості Ірини Олександрівни. Ну що ж, тоді до нових зустрічей, нових хітів і …живих, безпосередніх, справжніх концертів!

Тетяна Дрєєва, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах