Кохання за графіком. Коли система дає збій...

admin
Записів: 31
Дата запису: 25.03.2014
Комментарів: 2

Цей твір увійшов до Книги рекордів Гіннесса, адже був поставлений у театрах шістдесяти країн світу. Французький драматург Марк Камолетті написав його ще в 1960 році. І з того часу майже сорок чотири роки в Парижі відбувались щоденні вистави. П’єсу зіграно по всьому світу більше 18000 разів. Бувала на спектаклі навіть королева Єлизавета ІІ. Днями криворіжці мали змогу насолодитись цією театральною легендою. Зацікавлені?

Мова йде про виставу «Боїнг-Боїнг», котру презентували Кривому Рогові знані київські актори.

Фоторепортаж

Молодий привабливий архітектор Бернар має невеличку слабкість – він палко закоханий у стюардес. Але зробити вибір на користь однієї панянки чоловікові складно, тож його серце віддано одразу трьом красуням. Вони працюють у різних авіакомпаніях і навіть не здогадуються про існування одна одної. Поки перша відлітає, друга – прилітає, а третя якраз у рейсі. Все розплановано до хвилини. А разом з приїздом кожної з наречених у ловеласа змінюються смакові вподобання та інтер’єр квартири. Це робить життя Бернара насиченим і розмаїтим. Чому саме три? Більша кількість наречених втомлює і потребує зосередженості, а менша – нецікава… Одного дня через непередбачені обставини всі три кохані опиняються в Парижі.

Бернар (Георгій Хостікоєв), намагаючись розібратися з одночасною появою наречених, левову частку турбот перекладає на свого друга Роберта (Тарас Постніков). Від цього божевілля голова обертом і в покоївки ловеласа – Берти (Ольга Сумська), котрій доводиться виконувати забаганки кожної обраниці, щоразу міняти портрети, готувати певні страви, ліквідовувати предмети гардеробу попередньої візитерки. А красуні неохоче погоджуються на пропозиції коханого, адже зовсім не розуміють, через що не можна прийняти душ, чому їхню спальню зайняв гість, навіщо посеред ночі їхати за місто... Зрештою, все стає на свої місця. В американки Мері (Христина Синельник) знаходиться інший наречений, скромний мільярдер, і вона летить до нього. Німкеню Марту (Лілія Ребрик) мучить сумління через симпатію до Роберта, однак почуття виявляються взаємними. Тож із трьох наречених у Бернара лишається одна – француженка Марі (Марина Ягодкіна). Своє щастя в обіймах колишнього льотчика, а нині дворецького (Євген Паперний) знаходить Берта, яка в минулому теж була стюардесою.

Тонкий гумор, комічні ситуації, блискуча акторська гра створили в залі невимушену атмосферу. Гучний сміх публіки підтвердив – актори впорались зі своєю роботою на «відмінно».

Після вистави виконавці залюбки поспілкувались з пресою та прихильниками. Актори поділились враженнями від Кривого Рогу й розповіли про найближчі проекти. Усі задоволені теплим прийомом та позитивною реакцією публіки на виставу.

Під час розмови йшлося, зокрема, про зйомки Георгія Хостікоєва у відомому серіалі «Доки станиця спить» і про те, як Марина Ягодкіна працює над театральними образами. Її ми можемо побачити у виставах київських театрів. Що ж до Тараса Постнікова, який має ще й музичну освіту, то він недавно випустив аудіодиск. Між іншим, глядачі протягом вистави мали змогу насолодитися його грою на флейті.

Лілія Ребрик:

– Я вже не вперше у вашому місті. У мене приємні враження. Воно стало ще кращим, чистішим. Око просто милується. Ви великі молодці.

Що вам ближче: комедійні чи драматичні ролі?

– Я задіяна не в багатьох комедійних спектаклях, але мені це цікаво. Оскільки поза сценою я більш стримана людина, то тут маю можливість побалуватися, відпустити себе – зробити те, чого не дозволяю собі в повсякденному житті. У мене достатньо драматичних, глибоких, душевних ролей. А комедії – це зовсім інше.

У цій виставі ви виконуєте танцювальні па. Займаєтесь танцями?

– Того, що я роблю на сцені, мені вистачає. Якщо в мене виходить танцювати, чому б це не використати?

У яких проектах можемо вас згодом побачити?

– Зараз працюю над підготовкою ще однієї прем’єри. Потім тиждень перерви – і до роботи ведучою в шоу «Танцюють всі». Яким буде цей новий сезон, важко сказати. Але варто чекати несподіванок.

Євген Паперний:

Чи впливає ситуація в країни на акторів?

– Звісно. Дуже складно працювати. Наприклад, у Києві на прем’єру цієї вистави глядачі заходили через «чорний» хід, але зала була повною.

Ольга Сумська:

– Ситуація непередбачувана, тож працювати важко. Ми не знаємо, що буде завтра, як жити, як творити. Слава Богу, що гармати не стріляють і музи можуть ще співати. А взагалі – це страшна трагедія для України. Усі думки зараз тільки про це. Ми неймовірно переживаємо. Творчий процес трохи призупинено, адже увага зосереджена на політичній ситуації в країні. Але ми не нарікаємо, а з розумінням до цього ставимось. Готові сьогодні працювати як гуманітарії. Адже наша місія – доносити до широкого загалу гасло про мир і робити так, аби нас почули.

Ви блискуче зіграли Роксолану. Як вам турецька інтерпретація?

– Чудово. Рейтинг у серіалу шалений. Але ми були першими і пишаємось цим. Для багатьох українська «Роксолана» лишається уособленням національного колориту. Я дуже ціную цей досвід. Хоч у мене достатній перелік ролей, але перевершити, переграти цю, повірте, дуже складно. Так само і Мер’єм, моїй колезі, буде складно іншими ролями затьмарити образ Роксолани. Адже він дуже яскравий.

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

2 коментаря

Останні записи в блогах