Освіта

автор
25.09.2014

Вересень тільки розпочався, а проблем у криворізьких освітян вже повний кошик. У ЗМІ почала ширитись інформація про різноманітні негаразди у наших школах. Відповісти на злободенні питання журналістів зголосилася начальник управління освіти і науки виконкому міськради Наталія Касимова.

заступник відповідального секретаря
20.05.2014

Сорок вісім нагород від районного до всеукраїнського рівнів з фізики, математики, астрономії та інших дисциплін – ось цьогорічний здобуток учнів 11-Б класу Криворізького природничо-наукового ліцею, де класним керівником і вчителем фізики є педагог вищої категорії, вчитель-методист Ігор Лясов, а дублером у класному керівництві й учителем математики – педагог вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України Наталя Коваль.

кореспондент
24.03.2014

Добродій Слово. Доброго дня, мої любі дітки! Сьогодні хочу розповісти вам цікаві історії про незвичайних героїв. Я написав казку та віршики, щоб показати вам, як можна любити оточуючий світ, бути чуйними та добрими до інших. А ще - просто мріяти,дивитися на все очима дитинства.

Ось послухайте

автор
27.01.2014

За повідомленням Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), в Україні з 3 січня 2014 року стартувала реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).

автор
24.01.2014

«Лєро, я хочу тобі розказати про нашу Україну. Карпати – це гори. Там можна знайти цілющі джерела і рослини, а також застудитись. А в лісах – отруїтись або влаштуватися на ночівлю. У Криму – поранитись і загартуватися водою моря. В селі – влаштувати похід і завести вошей. Яка цікава наша країна! Твоя подруга Соля».

автор
23.01.2014

«Між часом і морем» – таку філософську, майже медитативну, назву має нова книжка нашого земляка, відомого українського письменника Григорія Гусейнова. Краплю за краплею збирав він матеріал для неї, а тепер вважає своїм обов’язком проводити зустрічі з людьми, які допомагали її писати. У перерві між такими поїздками ми зустрілися з Григорієм Джамаловичем, і наше інтерв’ю переросло в приємну, задушевну розмову.

кореспондент
16.01.2014

Доброго дня, любі мої дівчатка та хлопчики! Звати мене Добродій Слово. Хочу ділитися з вами всім тим, про що я довідався, мандруючи світом. Нехай наша дружба буде щирою та радісною, а кожне наше Слово – на добро та втіху! Тож сідайте зручненько, кличте сестричку, братика, маму, тата, дідуся, бабусю – і читайте або ж слухайте уважно…

автор
31.10.2013

Ніколи не забуду відчуття насолоди й легкої ейфорії від джазового концерту на сцені нашого музичного училища. Те, що називають «метеликами в животі». А потім ми з музикантами зустрілись знову, вже на фестивалі «Red City Jazz».

автор
07.10.2013

Що, не чули про таку? Та звісно ж, у погоні за стрункими суперфігурами ми вже перепробували різноманітні салатно-морквяні, фруктово-кефірні та антицелюлітні меню. Іноді навіть голодуємо, раз по раз з острахом і надією стрибаючи на ваги. Але я про інший різновид голоду…

admin
01.09.2013

Літо – пора відпусток. Але не всі відпочили спекотної пори. Хтось працював, а хтось дитину до школи збирав. Останнє – справа не з легких. При тому, що потребує затрат і емоційних, і матеріальних. Тож скільки коштує зібрати дитину в перший клас, що користується популярністю у майбутніх всезнайок і чому віддають перевагу батьки?

автор
31.12.2012

Цьогоріч свій 90-річний ювілей відзначає найвідоміший у нашому місті вищий навчальний заклад – Криворізький технічний університет, що нині входить до складу Криворізького національного у ніверситету, – заклад, який підготував тисячі висококваліфікованих фахівців для багатьох країн світу. А починалось усе в далеких 20-х роках минулого століття…

кореспондент
24.12.2012

14 листопада виповнилося 100 років від дня народження видатного українського поета, щемливого лірика Андрія Малишка.

кореспондент
24.12.2012

Двоногі нібито повелителі природи поводяться дивно. Розграбували надра і ще глибше занурюються до ядра планети, не ймуть спокою відкрити всі секрети світобудови. Оком накинули на сусідні галактики. Наввипередки створюють штучний інтелект.

автор
30.10.2012

Як і в попередні роки, у 2013 році результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) зараховуватимуться як вступні випробування до вищих навчальних закладів України. Але на майбутніх випускників знову чекають новації.

кореспондент
18.10.2012

Актова зала ЗОСШ №40 гуділа, як вулик. Найстарша в Тернівському районі школа святкувала 140 років від дня заснування, і 200 її колишніх випускників та вчителів зійшлися і з’їхалися минулої п’ятниці на свято своєї альма-матер.

автор
20.09.2012

12 вересня відбулося чергове засідання виконкому міськради. Його провів секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко.

автор
30.08.2012

«Ніщо так не заспокоює, як автомат Калашникова». Дотепний жарт, чи не так? Якраз у дусі агресивних сучасних бойовиків, нав’язливо пропагованих «шедеврами» світового кіномистецтва.

Останні записи в блогах