Культура

С чистого листа... Эту фразу мы так любим говорить себе! а в особенности - другим. Начнем все с чистого листа... Оно, конечно, приятно, красиво, даже сам иногда начинаешь верить в то, что такое возможно...

Капли срываются с неба, ветер холодный – но уже лето... Злость на все и на вся, даже на самого себя – но уже тепло... Обида, что не слышат, не понимают – но распустились розы в саду...

Время. Дороги из прошлого и путь в мечту. Огромная жизнь позади, даже не верится, что так много осталось за спиной. Годы... А что впереди? Тайна, туманная, неясная...

16.05.2016

Время. Дороги из прошлого и путь в мечту. Огромная жизнь позади, даже не верится, что так много осталось за спиной. Годы... А что впереди? Тайна, туманная, неясная...

блогер
28.01.2016

Голос Дмитра Лазуткіна добре відомий шанувальникам великого боксу, адже саме він лунає за кадром боксерських баталій, додаючи більшої емоційності видовищним двобоям.

Мне довольно часто в последнее время задают вопрос: зачем сейчас литература, театр, живопись? Да и вообще, нужны ли культура, искусство сегодня?

блогер
07.05.2015

Кривий Ріг став п’ятим містом, в яке з презентацією своєї нової книги «Життя Марії» завітав сучасний український поет, прозаїк та перекладач Сергій Жадан. Видання створювалось як щоденник за доволі короткий термін. Воно містить 80 текстів: 60 віршів автора й 20 перекладів поезій Чеслава Мілоша.

Старший писатель
21.04.2015

«Батько» українського року, музикант, виконавець, постановник, продюсер, актор театру та кіно, модельєр одягу… Це, зрозуміло, далеко не всі грані творчого таланту Олега Скрипки - фронтмена вітчизняного гурту «Воплі Відоплясова».

- Олеже, у списку міст всеукраїнського туру гурту «ВВ» разом із обласними центрами – Умань, Біла Церква, Кривий Ріг... Чому саме такий маршрут?

Старший писатель
18.02.2015

Когда в Кривом Роге вандалы разрушили памятник Серго Орджоникидзе, его автор, всемирно известный скульптор Александр Васильевич Васякин, тяжело заболел – слишком силен был удар для ветерана, прошедшего Великую Отечественную и пережившего блокаду Ленинграда. Что может быть для художника страшнее, чем то, что необразованные человекоподобные дикари сейчас безжалостно уничтожают дело всей его жизни, дело, в которое он вложил всю свою душу, свой талант.

Старший писатель
12.02.2015

Великий український поет Тарас Шевченко свого часу сказав: «Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь». А отже, пізнанню чогось нового, а особливо іноземних мов, і в ті далекі часи приділялась велика увага. Тим паче – сьогодні, коли існує маса можливостей поповнити свій багаж знань та вмінь. Це й мандрівки, спілкування з носіями мови через Інтернет або особисто, самонавчання, навчальні курси, репетитори. У Кривому Розі всім бажаючим поспілкуватися польською мовою таку можливість надає бібліотека польської літератури.

Старший писатель
03.10.2014

Коли замовкне муза – читай, пиши про інших. Для мене настав такий сумний момент, коли не пишеться. Мені залишається трішечки заздрити плодовитості і невгамовності деяких авторів, бо це говорить про неспокій і небайдужість душі – вона радіє, вона сумує, вона живе. Кажуть, коли в житті все гаразд – вірші не трапляються. Згодна. Сподіваюся, що затишшя в моїй душі тимчасове.

автор
22.08.2014

Вперше я побачила його полотна на фото в мережі Фейсбук і ще раз принагідно подякувала Цукербергу за чудовий винахід, бо навряд чи колись побачу ці унікальні, вражаючі твори наяву (а дуже б хотілося). Я тут же попросилася у друзі до митця і з'ясувала, що Ігор Поліщук не лише талановитий живописець і людина тонкої душевної організації, а й філософ з аналітичним мисленням, правдолюб і палкий патріот...

кореспондент
08.08.2014

Доброго дня, мої маленькі друзі! Ну от, знову ми разом. Завжди із задоволенням поспішаю до ваших домівок, аби розповісти все, що знаю.

Сьогодні я хочу поговорити з вами про найпрекраснішу для кожного українця державу – Україну.

admin
29.05.2014

Вони визнані кращими на фестивалях «Червона рута», «Доля», «Мелодія» та багатьох інших. Цей гурт вперше за час існування Міжнародного фестивалю акапельного співу «Vokal total» у Мюнхені представляв Східну Європу. Саме їм випала честь презентувати українську культуру депутатам Європейської Комісії у Брюсселі. Співаки удостоєні Національної премії України імені Тараса Шевченка. Днями ці зірки засяяли на творчому небосхилі Криворіжжя. З програмою «Лучшее!» до нашого міста завітала вокальна формація «Піккардійська терція».

admin
22.05.2014

Яскрава, емоційна, вражаюча. Саме такою є програма «Цирк звірів», котрою криворіжці можуть милуватися з 17 травня.

admin
16.05.2014

Його дід – майор Радянської Армії, бабуся – старшина медичної служби. Саме їм, близьким людям, та всім, хто спізнав лихоліття війни, Сергій Бєльський присвятив виставу «Чтобы помнили...» Її прем’єра відбулася в театрі «Академія руху» з нагоди Дня Перемоги.

Вже підготовлений до друку і невдовзі побачить світ – на жаль, з великою затримкою через ряд фінансово-організаційних причин – останнє у 2013-му році число міського літературно-публіцистичного і художнього альманаху «Саксагань». Продовжуючи започатковану торік практику анонсування чергових видань, ми пропонуємо вашій увазі огляд матеріалів, представлених у «новонародженому» осінньо-зимовому номері.

admin
25.03.2014

Цей твір увійшов до Книги рекордів Гіннесса, адже був поставлений у театрах шістдесяти країн світу. Французький драматург Марк Камолетті написав його ще в 1960 році. І з того часу майже сорок чотири роки в Парижі відбувались щоденні вистави. П’єсу зіграно по всьому світу більше 18000 разів. Бувала на спектаклі навіть королева Єлизавета ІІ. Днями криворіжці мали змогу насолодитись цією театральною легендою. Зацікавлені?

автор
03.03.2014

«Ах, Алиса, как бы нам встретиться? Как поболтать обо всём?» – пригадались дорогою рядочки популярної пісеньки, коли ми мчали на концерт криворізької зірочки Аліси Мілош, більш відомої нашому глядачеві як Аліса Стрига. За сходинками Аліси до естрадного Олімпу криворіжці давно спостерігають з гордістю: наша юна землячка перемагала в численних вокальних конкурсах, брала участь у відомих телешоу, кастингах у дівочі групи. Тепер у Аліси на часі – сольний проект.

кореспондент
27.02.2014

Минулої п’ятниці, у переддень відзначення 70-ї річниці визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників, наша землячка, заслужена артистка України Тетяна Піскарьова вийшла на рідну для неї сцену ДП «Овація», щоб подарувати глядачам і шанувальникам її творчості нову концертну програму «Тетянин день».

кореспондент
15.02.2014

З гуртом «ПікUP», хлопцями з Тернівського району, ми зустрілися в столиці після їхнього успіху на фестивалі «Червона рута». Це найстарший та один з найбільших на теренах українського музичного простору фестиваль сучасної молодіжної музики бренду «Зроблено в Україні». І цього разу на «Червоній руті» засвітилися криворізькі виконавці.

автор
07.01.2014

Це вона, звісно, про себе. Рядки з популярної пісні Ірини Аллегрової цілком влучно виражають її сутність. Втім, мабуть, з іншим набором якостей характеру досягти таких високих позицій у світі шоубізу майже неможливо.

автор
06.01.2014

 «Нехай стелиться вам доля рушниками» – костюми з ручною вишивкою візерунками – символами із символічними значеннями для різноманітних національних обрядів.

автор
05.12.2013

І це без жодного емоційного перебільшення. Саме тут уміють якнайкраще гостей прийняти, пригостити і влаштувати справжню райську насолоду, яку називають «велнесом».

автор
03.12.2013

Ви просто не можете не знати цих талановитих хлопців – Євгена Мєдвєдєва, Василя Бабиніна, Вадима Маршалковського, Еміна Алієва, Богдана Семчука і Павла Пшеборовського. Вже 10 років вони дарують слухачам години насолоди багатоголосним виконанням творів історичної, соціальної, любовної та сімейно-побутової і духовної тематики. Ці криворізькі соловейки – чоловічий вокальний ансамбль «Фолькстон».

Творча душа завжди повниться оптимізмом – така закономірність людської природи. Ще помітніше процес протікає у царині творчості літературної, де людина перед лицем вічності, як і перед божим судом, оголює свої думки, нерви, симптоми честолюбства і синдроми самокритицизму.

В сентябре 2013 года были официально объявлены победители конкурса, приуроченному к 95-тилетию газеты «Московская правда», который проводился при поддержке литинститута им. Горького, радиопрограммы «Бумажный ранет» - ведущий Никита Митрохин, радио «Московская правда».

admin
03.10.2013

Гасне світло. Відкривається завіса. І перед нами – українська хата. Соковитий голос оповідача переносить глядачів на береги Росі, в село Семигори. Ви не помилились, до себе запрошує «Кайдашева сім’я».

автор
11.09.2013

Унікальний художник, наївний і щирий митець, доморощений філософ з неординарним мисленням – безліч схвальних епітетів пролунало на адресу криворізького художника Анатолія Носика на відкритті його персональної виставки.

автор
10.09.2013

Спас літо вінчає, – кажуть в народі. Тож саме підійшов благодатний час, напередодні зимної пори, зміцнювати організм цілющими, поживними речовинами. Якими? Та медовими, звісно!

Останні записи в блогах