Майстер-клас. Із янголом на плечі...

блогер
Записів: 6
Дата запису: 23.01.2015
Комментарів: 0

Кажуть, що свій янгол-охоронець є в кожної людини. На жаль, побачити його ми не можемо, однак у наших силах зробити собі невеличкий оберіг – ляльку-мотанку у вигляді цього крилатого посланця. А допоможе нам у цьому методист КПНЗ "ЦДЮТ Дзержинського району" Наталія Горевич.

Матеріал для роботи:

- вологі серветки;

- нитки;

- ножиці.

1. Усього знадобиться 3 серветки. Одну з них згортаємо декілька разів та щільно скручуємо валиком. Його вкладаємо в центр другої серветки, складеної навпіл. Відрізуємо нитку та обв’язуємо нею цю подушечку, щоб вийшла голівка янгола.

2. Має утворитися фігурка. Визначаємо, де в янгола буде поясок, та закріплюємо його ниткою. Обираємо бік, з якого буде обличчя.

3.  Формуємо ручки, закрутивши краї та обв’язавши їх ниткою, як показано на картинці.

4. Беремо третю серветку. Складаємо її так, щоб утворилися крильця. Прикріплюємо їх до тулуба. Для цього закручуємо нитку декілька разів за плечиками, на шийці та робимо з ниток хрестик на грудях. Закріплюємо нитки навколо поясу декілька разів.

Ось так швидко можна виготовити для себе оберіг. Головне – виконувати роботу в гарному настрої й за жодних умов не використовувати голку. Вдалого мотання!

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото автора

0 коментарів

Останні записи в блогах