Майстер-клас. Смачні тюльпани

блогер
Записів: 6
Дата запису: 06.03.2015
Комментарів: 0

Ви приємно вразите матусю, дружину, кохану, сетру, бабусю, якщо зробите разом з нами оригінальний подарунок до 8 Березня.

Матеріал для роботи: рожевий та зелений гофропапір; круглі шоколадні цукерки; дерев’яні шпажки; ножиці; клей або клейовий пістолет; скотч.

1. Визначаємося з кількістю тюльпанів. Ми зробимо три. Виготовляємо для них основи. Добре примотуємо хвостики цукерок до шпажок за допомогою скотча.

2. Створюємо бутони. Рожевий гофропапір нарізаємо смужками шириною 5 см, довжиною 16 см. Для кожної квіточки потрібно три пелюстки. Тобто нам знадобиться 9 таких.

3. Кожну смужку складаємо, щоб один її край був більшим за інший на 1 см.

4. На лінії згину робимо один переворот паперу так, як загортають фантик цукерок. Це місце трошки розтягуємо, щоб пелюстка вийшла опуклою, як на фото. Ширше розтягуємо основу пелюстки в тому місці, де закінчується її короткий внутрішній бік. Виготовляємо ще 8 таким же способом.

5. Збираємо елементи в тюльпан. Формуємо бутон навколо шоколадної цукерки, прикріплюючи скотчем до шпажки по три пелюстки перевернутим краєм угору.

6. Робимо листочки. Для цього вирізуємо із зеленого гофропаперу смужки розміром 3х25 см. На кожну квітку потрібно по 2 листочки, тобто всього 6. Смужки складаємо навпіл. Робимо один переворот на місці перегину і трішки розтягуємо папір по всій довжині листка.

7. Від краю горфопаперу відрізуємо стрічку шириною 1 см. Верхній край шпажки покриваємо клеєм, щоб зафіксувати стрічку під кутом. Обмотуємо починаючи від голівки тюльпана й до низу, де закріплюємо край.

8. До стебла кожного тюльпана перевернутим краєм вгору приклеюємо по 2 листочки на різній висоті. Квіти — готові!

Наші тюльпани можна гарно запакувати й оформити в смачний святковий букет з вітальною листівкою. Такий подарунок вразить будь-яку жінку й простоїть доти, доки його власниця не забажає чогось солоденького. Успіхів усім цукерковим флористам.

Ольга Миза, "Червоний гірник".

Фото автора

0 коментарів

Останні записи в блогах