А музика звучить. Ми з тобою, Алісо!

автор
Записів: 86
Дата запису: 03.03.2014
Комментарів: 0

«Ах, Алиса, как бы нам встретиться? Как поболтать обо всём?» – пригадались дорогою рядочки популярної пісеньки, коли ми мчали на концерт криворізької зірочки Аліси Мілош, більш відомої нашому глядачеві як Аліса Стрига. За сходинками Аліси до естрадного Олімпу криворіжці давно спостерігають з гордістю: наша юна землячка перемагала в численних вокальних конкурсах, брала участь у відомих телешоу, кастингах у дівочі групи. Тепер у Аліси на часі – сольний проект.

Зі своїм першим альбомом «Ти зі мною» вона планує здійснити концертний тур Україною, а розпочати його вирішила …ну, звісно ж, із рідного міста, де знайомі очі зрозуміють, а аплодисменти земляків підтримають і додадуть наснаги.

Фоторепортаж

Перед своїм першим великим концертом у ДП «Овація» схвильована співачка поділилась приємними новинами з місцевими журналістами:

– Алісо, ми знаємо, що твої перші співочі спроби почались ще в дитинстві…

– Так, все почалося змалку, а сьогодні збувається моя дитяча мрія, мій сон. Я рада, що на цей концерт зібрались глядачі, і невимовно щаслива від того, що сьогодні буде відбуватись на сцені. Мене переповнюють почуття...

– Розпочинати сольну кар’єру важко?

– Нелегко. Але допомагає раніше закладений фундамент. Чим він міцніший, тим якіснішим буде подальший результат. Я працювала ведучою на каналі OTV – два місяці вела програму музичних новин і пишаюся цим цікавим досвідом.

– Розкажи про свій новий проект детальніше.

– Він існує близько року. Я деякий час накопичувала пісні, і ось зібрала їх у альбом «Ти зі мною». Сьогодні прозвучать 20 нових треків. Я схвильована, тому що розумію – всі пісні нові, отже, глядачеві буде складно висидіти і сприйняти невідомі для нього композиції. Але вони дуже мелодійні, тож я сподіваюся, що хоча б 2-3 нових пісні знайдуть свою нішу в душах глядачів. А, може, вони захочуть скачати їх на свої телефони або просто послухати їх ввечері за чашкою кави.

– Хто придумав тобі нове сценічне ім’я – Аліса Мілош?

–Я відшукала його сама. Мілош – це грецький острів, де знайшли Венеру Мілоську. Мене зачепила ця історія і сподобалось милозвучність цього слова. Я вирішила обрати його за псевдонім і мій продюсер погодився.

– На твою думку, наскільки співак може бути відвертим з глядачем? Приміром, Тіна Кароль вивертає перед публікою душу і розповідає про сімейну трагедію…

–Я вважаю, що артист має бути  щирим. Якщо Тіна цим зараз живе, то вона не може приховувати почуття. Вона не одягає маску, не вдає, що все добре, а віддає глядачеві всю себе. Це правильно, я схиляюся перед такими артистами. Я б хотіла себе позиціонувати так само – віддавати публіці все, що маю.

– Як ти думаєш, чи потрібно висловлювати в творчості громадянську позицію, своє ставлення до ситуації в країні?

– Я переконана, що мистецтво має служити для душі, прикрашати наше життя. Тому, мабуть, не треба привносити в нього політику. А якщо навіть і вплітати сумні мотиви, то це має бути світлий сум, який би дарував глядачеві надію на краще.

– Тобто ти прибічниця романтики в творчості? А хто надихає тебе на пісні про кохання?

– Коханого у мене зараз немає, бо я цілком занурена в творчість. Звичайно, почуття були і ще будуть, я про це співаю і вірю в любов.

– Хто допомагає тобі реалізовувати свої амбіції?

– Мій помічник і продюсер Дмитро Таран. Я йому безмірно вдячна, ми живемо цією мрією, рухаємося маленькими кроками до своєї мети, щоб в майбутньому стати співачкою №1 і завоювати любов глядачів. Докладають свій внесок і автори пісень. Серед них – криворіжець Влад Зеленський, а також молоді автори Андрій Тимощик і Ігор  Сафарін. Це мої однодумці, які бачать мене, відчувають і створюють музику для мене. Загалом я вдячна усім, хто допомагав мені зростати, хто виховував і розвивав.

– А хто, крім криворіжців, почує твої ліричні композиції?

– Після першого концерту у нашому місті, в березні ми представимо цю програму у Харкові та Києві. Наразі знімаємо відео на 3 пісні з нового альбому, для цього плануємо виїзд за кордон, де чудові пейзажі. Людям подобається бачити гарну картинку, відкривати для себе щось нове. У квітні представимо публіці наш альбом і кліпи. Сподіваємось, що все складеться вдало, бо дуже хочеться популяризувати мою музику, щоб люди мене відчули….

– І цього ми щиро, по-земляцьки, тобі бажаємо! Нехай мелодії будуть гармонійними, а слова торкаються душі.

Хвилювання тендітної молодої співачки були даремним – перший у її житті сольний концерт пройшов успішно. У виконанні обдарованої зірочки прозвучали пісні українською та російською мовами. Чарівна Аліса вкладала у свій спів душевність і щирість, торкалася відчуттів глибоким ліризмом, вражала професійним вокалом і експресією. Приємним сюрпризом для публіки стала поява на сцені добре знайомого нам танцівника Колі Коваля – хореографа криворізької команди «Майданс-3» і учасника шоу «X-фактор» Олександра Павлика (сина відомого співака Віктора Павлика). З успішним дебютом тебе, Алісо! В добру путь! Ми з тобою!

 

***

Антон Ткач, глядач:

– У нас є своя група, ми граємо funk punk. Але нам дуже цікаво подивитись щось нове, поцікавитись творчістю інших криворізьких виконавців. Сподіваємось, Аліса нас здивує!

Олена Мармій, глядачка:

– Мені дуже сподобався концерт. Навіть не було помітно, що це дебют Аліси, – усе зроблено професійно. Мені більше сподобались сумні, повільні композиції – я люблю, коли пісні пробуджують глибокі переживання й емоції.

 

***

Перемоги в конкурсах:

2006 «Наша земля Україна»(АР Крим) – 3 місце;

2007 «Сонцерід» (АР Крим) – Гранпрі;

2008 «Надежды Европы» (Сочи) – 3 місце;

2009 «CounesTalent» (Литва) – 1 місце.

З 2008 року Аліса Стрига – студентка факультету «Музичне мистецтво» Київської муніципальної естрадно-циркової академії, у 2010 бере участь в кастингу проекту «СуперЗірка», підписує контракт с телеканалом «1+1», її запрошують знятись у проекті «Сімейні драми». (Веб-сайт http://alisa-striga.at.ua/).

Тетяна Дрєєва, "Червоний гірник". Фото Андрія Трубіцина

0 коментарів

Останні записи в блогах