Олег Скрипка: «Бажаю розквіту весни у серці»

Старший писатель
Записів: 20
Дата запису: 21.04.2015
Комментарів: 0

«Батько» українського року, музикант, виконавець, постановник, продюсер, актор театру та кіно, модельєр одягу… Це, зрозуміло, далеко не всі грані творчого таланту Олега Скрипки - фронтмена вітчизняного гурту «Воплі Відоплясова».

- Олеже, у списку міст всеукраїнського туру гурту «ВВ» разом із обласними центрами – Умань, Біла Церква, Кривий Ріг... Чому саме такий маршрут?

- Річ у тому, що у «Великий весняний тур» гурт «ВВ» відправився ще в 2013 році. Ми встигли показати свої нові пісні у великих обласних центрах. Потім – революція, військові дії на сході країни, тому, звичайно, тур довелося перервати. Зараз склалася така ситуація, що є можливість, скоріше навіть потреба часу, відновити тур і приїхати в ті міста, де ми до цього ніколи не виступали. Наприклад, Умань, Біла Церква. А от Кривий Ріг нас завжди зустрічає дуже гаряче, тут завжди по-доброму шалені концерти, харизматична палка публіка. Тому ми з великим задоволенням приїдемо до вашого міста.

- Ваші концерти вражають потужною емоційною енергетикою, драйвом. Чим цього разу здивуєте шанувальників?

- Покажемо пісні з нового альбому та обов’язково заспіваємо старі, перевірені часом хіти «Галю», «Весна», «Були на селі», без котрих публіка жодного разу ще не відпускала нас зі сцени. Ми живемо в досить важкі часи, і тому саме зараз українська пісня конче необхідна. Треба, щоб наша душа співала, треба піднімати наш український дух. Це головний посил, котрий хочемо донести до людей. Тим паче, що ваше місто знаходиться близько до сходу країни, де зараз, на превеликий жаль, тривають військові дії. Тому треба до вас їхати, треба спілкуватися.

- Візитка гурту «ВВ» – улюблена мільйонами шанувальників «Весна прийде». Як відомо, весна – це символ життя, пробудження. Напевне, невипадково й тур має назву «Весняний». До якого оновлення ви закликаєте Україну та Кривий Ріг зокрема?

- Я особисто вважаю, що треба знати, поважати історію свого народу та крокувати тільки вперед. Звичайно, треба дивитися на речі об’єктивно, але будувати майбутнє лише на позитиві. Саме до цього оновлення емоційного стану ми закликаємо українців.

- Щодо кроків уперед. Над якими творчими проектами ви наразі працюєте?

- Активно готуємося до проведення фестивалю «Країна мрій», котрий відбудеться 20-21 червня. Тому гостинно запрошую всіх на це свято пісні. У найближчих планах - благодійна акція «Французькі вечорниці». Це музичний вечір у вишуканому стилі, всі зібрані кошти підуть на допомогу діткам з хворобами серця. Також пишемо нові пісні, багато проводжу часу в студії за сольним альбомом.

- Ви скромно промовчали про дебют у великому кіно. Адже з 16 квітня у прокат йде кінострічка «Моя русалка, моя Лореляй», у котрій ви зіграли одну з головних ролей.

- Я і раніше грав у театрі, знімався в мюзиклах. Тому, коли отримав запрошення від кінорежисера зі світовим ім’ям Нани Джорджадзе, котра, до речі, номінувалася на «Оскар», одразу погодився. Мені було цікаво. Скажу відверто - дуже сподобалось зніматись у кіно. Сподіваюсь, що будуть ще запрошення.

- Запитання як до багатодітного батька. Як у такому щільному творчому графіку знаходите час на спілкування з дітьми і в чому полягає головний принцип їх виховання?

- Все дуже просто – потрібне бажання спілкуватися з дітьми. Звичайно, що часу не вистачає, хотілось би більше. Як на мене, спілкування з дітьми збагачує нас, дорослих. Молодому поколінню треба дати те, що нам свого часу не змогли дати наші батьки. Це самостійність, гармонійний розвиток особистості, здатність приймати власні рішення. Хай це навіть будуть помилки, але так дитина буде вчитися і будуватиме власне життя.

- Через декілька днів «ВВ» завітає до Кривого Рогу. Але вже зараз у вас є нагода звернутися до криворіжців.

- Я від щирого серця бажаю криворіжцям гарної весни у природі та розквіту весни у серці. Головне – щоб ви, ваші рідні були щасливі й здорові. Україні бажаю тільки перемоги.

- Дякуємо за розмову та щирі побажання. Кривий Ріг чекає на вашу весну!

Бесідувала Світлана Нікітіна

0 коментарів

Останні записи в блогах