Поспішайте бачити! Цирк дарує дива

admin
Записів: 31
Дата запису: 22.05.2014
Комментарів: 0

Яскрава, емоційна, вражаюча. Саме такою є програма «Цирк звірів», котрою криворіжці можуть милуватися з 17 травня.

Назву обрано невипадково, адже глядачів неабияк дивуватимуть пухнасті, хвостаті, вусаті створіння. Зокрема, дресировані зебри, чиїм виступом розпочався прем’єрний показ. Прикметно, що в нашому цирку досить давно не було смугастих красунь, а завдяки Лілії Джосан вони повернулись на криворізьку арену.

Демонструвала дресирувальниця і вищу школу верхової їзди. Номер був по-особливому магічним. Наче за помахом чарівної палички коні кружляли у танці, демонструючи свою граційність. Друга частина виступу Лілії була палкою і пристрасною: тварини показували свій дикий норов, силу та міць. Номер побудовано на контрастах у характері коней, у ньому ніби поєднались вода та полум’я.

ФОТОРЕПОРТАЖ

До вподоби глядачам були «Котячі забави». Пухнастики викликали захват публіки не лише вправністю виконання трюків, а й своєю красою. Стрибок киці через вогняне кільце добряче полоскотав нерви. Гадаю, власники котів хотіли б, щоб їхні улюбленці уміли робити бодай половину з того, що під силу вихованцям Андрія та Світлани Савицьких.

Валерій Степаненко подарував криворіжцям «Ведмежий калейдоскоп». Його підопічні вправно поводились зі штангою, грали в баскетбол, елегантно стрибали. А циркові п’ятнашки, з якими не впорались глядачі, ведмедику підкорились за лічені хвилини. Був і майстер-клас з бальних танців. Що вже говорити – таку граційність ще треба пошукати. Освоїла ця тварина й інші танцювальні стилі, навіть дещо еротичні: плавні рухи стегнами були винагороджені добрим сміхом та оплесками.

Те, що звірятка – беззаперечні улюбленці юних глядачів, довів виступ змішаної групи тварин. Тут захопленню малечі не було меж. Дикобрази, скунс, песець, чорнобурка, собаки різних порід, в’єтнамська свинка, карликова кізонька – усі вони показали справжні дива. Радісні вигуки глядачів засвідчили, що номер вдався на славу, а Людмила Мазнік працювала недарма.

Але жодна циркова програма не будується лише на виступах братів наших менших. Тож присутніх порадували майстри арени різних жанрів. Добряче підняли рівень адреналіну в крові публіки акробати. Дивовижно красивим став виступ на полотнах Дмитра Карпенка. Працюючи під самим куполом без страховки, юнак виконував трюки неабиякої складності.

Видовищними були виступи Руслана Аскерова і Сергія Ковальова з дуету «Флексфорс». Акробатичну феєрію продовжило тріо «Лакіджамп» – Катерина Сидоренко, Анна Бєлая, Олена Орловська, які продемонстрували дивовижні можливості людського тіла.

Групові жонглери завоювали прихильність публіки своєю злагодженою роботою. Просто диву даєшся, спостерігаючи за точно відпрацьованими рухами. Команда Сергія Дідика – професіонали у своїй справі. Додавали номеру особливого шарму костюми виконавців, стилізовані під українські національні.

У цій цирковій програмі є також номер з обручами. «І що в цьому незвичного?», – запитаєте ви. Карина Олару й Анна Телятник показали нову його грань, додавши акробатичні елементи. Їхній «Антипод» безперечно заслуговує на увагу. Дівчата вражають своїм артистизмом. Цей виступ – ніби маленька вистава, котру хочеться переглянути знову.

Хочу вас познайомити і з Ронею, клоуном, котрий подарував присутнім море радості та сміху. Кому як не йому знати стільки веселих розваг! І малеча, і дорослі ставали активними учасниками його дотепів. Артист Ростислав Біляк був дуже органічний у цьому образі та завоював симпатію усіх без винятку відвідувачів.

Завершував яскраве дійство ансамбль «Енергія». Акробати на гойдалках мали великий успіх. Стрибок з однієї гойдалки на іншу, ще й сальто у повітрі. Сильно! Коментар, який пролунав поряд зі мною, точно характеризує цей виступ під керівництвом заслуженого артиста України Сергія Дідика: «Це дивовижно! Такого я ще не бачив!» Кожен елемент супроводжувався захоплено-стривоженим «Ох» публіки. Усі погляди спрямовано на арену, де хлопці роблять колосальні речі. Вражені глядачі по закінченні виступу кілька хвилин скандували: «Молодці». Справді, цей номер вартий найвищих похвал.

Традиційно, артисти отримали квіти від керівництва цирку, а глядачі – запрошення приходити знову. Тим більше, для своїх відвідувачів цирк приготував подарунок: купуючи квиток заздалегідь (не в день вистави), другий ви отримуєте у подарунок. Поспішайте, адже це остання програма цього сезону!

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото Дмитра Любченка

 

0 коментарів

Останні записи в блогах