Спорт

завідувач відділу медицини і спорту
19.08.2014

Чи знаєте ви, шановні читачі, що в нашому індустріальному мегаполісі є палкий ентузіаст велоспорту, котрий на своєму двоколісному другові умовно обігнув земну кулю по екватору 12 разів! Здійснив це за 55 років, подолавши більше півмільйона реальних кілометрів. Мова йде про викладача фізкультури Криворізького природничо-наукового ліцею Юрія Скоробогатова, який уже відсвяткував своє 70-річчя, з чим його і вітаємо.

завідувач відділу медицини і спорту
04.02.2014

Нещодавно вийшла друком гарна й змістовна книга «Окраса рідної землі», присвячена 90-й річниці з дня заснування Широківщини (ПП «Видавничий дім»).

завідувач відділу медицини і спорту
02.12.2013

Тайський бокс, як відомо, хоча й не входить до олімпійських видів спорту, та організатори Всесвітніх ігор із єдиноборств вирішили ці планетарні змагання проводити за олімпійською програмою.

завідувач відділу медицини і спорту
12.11.2013

Наш молодий криворізький земляк у складі команди кадетів з важкої атлетики нещодавно в Тернополі став чемпіоном України у ваговій категорії до 62 кілограмів. Це радість не лише для його наставників, але й для домашніх.

завідувач відділу медицини і спорту
24.09.2013

У кожної людини є сфера існування, де вона вільна від хвороб, майже ніколи не відчуває болю, не старіє фізично. Якщо комусь вдається ввійти в таку сферу, всілякі обмеження, котрі більшість з нас сприймає як належне, перестають існувати. Вони навіть не допускаються як можливі. І це вже абсолютне здоров’я. До нього прагне наш відомий земляк, суперфаховий лікар-травматолог 11 міськлікарні Микола Григорович Ярмилко.

кореспондент
28.08.2013

Про Дмитра Яструба«Червоний гірник» писав приблизно рік тому. Тоді хлопчина здивував своїми викрутасами на велосипеді-«беміксі» всіх прихильників телешоу «Україна має талант». Тож коли ми дізналися, що велоакробат працює в Китаї, вирішили будь-що знайти можливість поспілкуватися з ним. Дмитро залюбки розповів нам про свої «китайські канікули».

автор
21.08.2013

Якщо бути відвертим, то становище кінного спорту в Україні можна охарактеризувати двома іменниками – байдужість і занепад. І після цього можна починати довго скиглити й нарікати, самі знаєте на що. Але… будьмо оригінальними – знайдемо таки кілька яскравих епітетів на адресу запальних ентузіастів – наразі майже єдиних двигунів вітчизняного прогресу.

фотокореспондент
30.06.2013

До сих пор древняя война двуногих с земным притяжением безоговорочно проигрывалась нашим видом… Мечта оторваться от земли и решить трудности с третьим измерением все же была осуществлена техническим гением человека.

кореспондент
17.06.2013

Існує вдосталь способів трансформувати клекочучу в серці магму емоційного вулкану в шляхетний вчинок. Під балконом коханої забренчати гітарними струнами серенаду. Щедрим помахом пензля відобразити на полотні духмяне чаруюче розмаїття природи.

завідувач відділу медицини і спорту
06.05.2013

У новій книзі спортивного журналіста Святослава Азаркіна «Криворожский футбол в датах, событиях, лицах» йдеться про становлення спорту №1 на Криворіжжі, команду «Кривбас», кращі аматорські футбольні колективи нашого міста та регіону.

кореспондент
11.04.2013

У березні виповнилося чотири роки з тих пір, як у Кривому Розі з’явилася громадська організація «Велокривбас».

кореспондент
27.03.2013

Урбанизированные жители промышленного Кривбасса наверняка представляют себе охотника не как человека, зарабатывающего себе на жизнь исконно мужским старинным промыслом, а скорее одним из героев знаменитой картины Василия Перова, травящим байки с друзьями на привале.

кореспондент
05.03.2013

За майже 30 років його спортивно-педагогічної кар’єри через велоклуб «Горизонт», очолюваний Яковом Федоровичем, пройшло чимало дорослих і дітей.

кореспондент
19.02.2013

У велосипеда їх два, в автомобіля – чотири, а в роликів – двічі по чотири. Чотирирічному Дані взути й застібнути свої «вісім коліс» поки що допомагають старші. Зате щойно клацне остання застібка – хлопчика не впізнати.

кореспондент
08.01.2013

В’ячеслав Бородай познайомився з підводною боротьбою в кінці 80-х років минулого сторіччя. У науково-популярному журналі наткнувся на коротеньку замітку про новий вид спорту.

автор
29.11.2012

Місяць тому вихованці Криворізької міської федерації з рукопашного бою, разом зі спортсменами збірної України, тріумфували на чемпіонаті світу з рукопашного бою, що відбувся 3-9 жовтня в угорській столиці Будапешт.

кореспондент
16.11.2012

У Національному природному парку «Гранітно-степове Побужжя», що в селі Мигія на Миколаївщині, Криворізька федерація спортивного туризму провела відкритий зліт педагогічного інституту КНУ. Участь у динамічному форумі на лоні заповідної природи взяли 35 команд з вищих навчальних закладів та підприємств міста – загалом понад три сотні осіб, що вдвічі перевищило спочатку очікуваний рівень представництва.

кореспондент
27.10.2012

Минулого уїк-енду на Макортському водосховищі проходив відкритий чемпіонат міста по ловлі хижих порід риб із човна. Прикметно, що у цьому специфічному спортивному форумі взяло участь не менше затятих шанувальників полювання на здобич у лусці, аніж у чемпіонаті світу, що паралельно відкрився на Херсонщині.

кореспондент
12.10.2012

Невимовно багата ненька – Україна, проте, за свідченням кандидата географічних наук, доцента, завідуючого кафедрою фізичної географії та геології педінституту Криворізького національного університету, президента міської федерації спортивного туризму, голови клубу «Сталкер» Володимира Казакова, можливостей для пішохідного туризму вищих категорій складності на рідній землі не знайти.

завідувач відділу медицини і спорту
02.10.2012

Напередодні Дня фізкультури і спорту шляхами нашого міста промчався яскравий пелетон з велосипедистами з різних куточків нашої країни.

завідувач відділу медицини і спорту
18.09.2012

Криворізького аса велокерма Юрія Скоробогатова особливо представляти немає потреби. Ветеран велоспорту є одним із провідних гонщиків нашої країни й донині демонструє стабільно високі результати як на вітчизняних, так і на міжнародних велотрасах.

автор
15.09.2012

У другій декаді жовтня має бути завершене зведення Льодової арени в Кривому Розі. Про хід і деталі будівництва, яке розпочалося ще 23 травня, «Червоному гірнику» розповів заступник міського голови Андрій Гальченко.

Останні записи в блогах