Стильні, красиві й чарівні.

автор
Записів: 86
Дата запису: 06.01.2014
Комментарів: 0

 «Нехай стелиться вам доля рушниками» – костюми з ручною вишивкою візерунками – символами із символічними значеннями для різноманітних національних обрядів.

Усі барвисті костюми створені власноруч учасниками цього мистецького колективу. В основі кожної моделі – складні, об'ємні аплікації з тканини, ручна вишивка стеклярусом, бісером і пайєтками.

Всю палітру почуттів до рідної землі, пошанування її традицій яскраво і творчо у своїй діяльності відображає цей відомий у місті колектив. Лауреат міжнародних фестивалів і конкурсів, народний художній ко­лек­тив «Театр моди «Де­бют» від­­зн­а­­­чив свій 20-річний ювілей.

 «І стиль, і краса, і чарівність» – як же інакше можна було назвати ювілейний концерт театру моди? Привітати «Дебют» з ювілеєм поспішили представники міської влади, духовенство, друзі і шанувальники. Заступник міського голови Валентина Бєрлін і начальник управління освіти і науки виконкому міськради Наталія Касимова висловлювали захоплення талантами учасників колективу та їх наставників, зичили нових творчих досягнень. Протоієрей Анатолій Бондар побажав юним митцям Божого благословення. На честь ювілею за свої звершення театр моди отримав міські нагороди, а також грамоту Предстоятеля Української Православної Церкви.

«Моя земля – квітуча Україна»

80 обдарованих вихованців «Дебюту» розвивають і демонструють тут свої різнопланові здібності в хореографії, сценічній майстерності, мистецтві вишивки, модельній та дизайнерській справах, вчаться створювати костюми, візаж, зачіски. Сценічні номери театру вражають ліризмом і креативом, сучасним обрамленням фольклорної тематики. Кожний костюм авторства «дебютантів» – унікальний витвір мистецтва. Обдарування юних криворіжців давно знайшли визнання за межами Кривого Рогу. Тож ми вітаємо їх і надалі бажаємо «Дебюту» набирати стрімких обертів і досягати вершин мистецького олімпу.

Серед композицій колективу – історія давніх весільних обрядів і проводів нареченої (колекція «Ой як же було в минулі віка»), історія козаччини – в колекції «Ми – одного коріння» (сучасний, стилізований ансамбль з елементами атрибутики одягу українських козаків). Колекція моделей «Лісова пісня» створена за мотивами однойменного твору видатної української письменниці Лесі Українки. Композиція «Духовне відродження» представляє відтворені в костюмах найвідоміші собори України. «Золотий вік» – відгомін епох Ренесансу, Бароко, Рококо і Класицизму. Тут і оригінальні головні убори, і фрагменти міст, і музичні інструменти, і вітрильні судна з червоними вітрилами. «Писанкова Україна» – родючість землі і весняне відродження природи.

Тетяна Дрєєва, "Червоний гірник".

0 коментарів

Останні записи в блогах