Новини

На червневій сесії міської ради підтримано рішення про погодження проєкту угоди Кривого Рогу з Європейським банком реконструкції та розвитку «Про підготовку кредитного фінансування проєкту «Нове будівництво комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів у Металургійному районі».

На червневій сесії підтримано рішення щодо виділення додаткового фінансового ресурсу на розвиток освіти.

Сегодня утром в службу спасения поступил сигнал, что в одном из офисов строительной компании обнаружен взрывоопасный предмет. На место срочно выехали спасатели. Об этом сообщила пресс-служба Патрульной полиции Кривого Рога.

Відповідно до домовленостей між Кривим Рогом та керівництвом міста Біньчжоу  криворізькі медики отримали засоби індивідуального захисту високого рівня: 10 тис захисних масок та 300 костюмів біологічного захисту.

1 июля около 7:00 в Покровском районе столкнулись «ВАЗ» и «ГАЗель», в результате чего машины перевернулись. Есть информация, что пострадали оба водителя.

Криворожские спасатели выезжали на вызов по оказанию помощи полиции в доступе в запертую изнутри квартиру. В помещении обнаружили мертвую женщину. Об этом сообщила специалист по работе со СМИ 3 пожарно – спасательного отряда.

О том, как семейная чета пенсионеров поплатилась за свою доверчивость, в одной из криворожских групп в соцсети написал пользователь Олег Овчарук.

Кривий Ріг продовжує роботу над вдосконаленням та покращенням міської маршрутної мережі пасажирського транспорту. У рамках спільного проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку місто отримало нові, комфортабельні тролейбуси.

Придбані за рахунок облбюджету 7 апаратів ШВЛ направлені в інфекційну лікарню. Також в інфекційну лікарню за рахунок коштів міського бюджету раніше було поставлено 24 апарата ШВЛ експертного класу і 10 моніторів.

Кривий Ріг реалізує п’ять масштабних дорожніх проєктів. Дотримання графіків та темпи робіт контролює міський голова Юрій Вілкул.

З діагнозом Covid-19 (підтвердженим ПЛР аналізами) у Кривому Розі лікуються – 15 пацієнтів. З них 7 - не мешканці міста.

По місту - 1 новий випадок, Покровський район, чоловік перебував на самоізоляції, зараз госпіталізований до інфекційної лікарні.

Чоловік пояснив, що у гаражі виявив чотири мисливські рушниці, шість пістолетів, 14 гранат, 10 запалів та майже 270 патронів.

До складу угруповання входили діючий працівник поліції та депутат райради. Наразі організатора та двох учасників затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

В ночь с 23 на 24 июня в Центрально-Городском районе произошёл пожар. На временной стоянке сгорел Daewoo Nexia. Об этом сообщили на сайте ГСЧС Днепропетровской области.

Каменское стало местом проведения соревнований по картингу среди детей. Параллельно  проходили чемпионат Днепропетровской области и чемпионат Украины «ROTAX MAX-2020».

Останні записи в блогах