25 жовтня в Кривому Розі розпочався Всеукраїнський фестиваль «Джаз на Поштовій»

25.10.2019, Культура
Друкувати

 У Центрально-Міському районі, на проспекті Поштовому на великій сцені Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії ім. Т.Шевченка стартував третій відкритий всеукраїнський фестиваль джазового мистецтва «Джаз на Поштовій».

У перший день фестивалю-конкурсу брали участь сольні виконавці та джазові колективи з 11 областей України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської.

Вітаючи учасників з відкриттям мистецького заходу заступник міського голови Валентина Бєрлін  підкреслила: «Всеукраїнський фестиваль-конкурс джазового мистецтва «Джаз на Поштовій» вже став традиційним для Кривого Рогу. Нам дуже приємно, що на сцену виходять не тільки дорослі, а й діти, які чудово грають джаз, і що джаз тієї пори має продовження в юності. Кривий Ріг по праву можна назвати столицею джазу в України, тому що у нас є величезна плеяда музикантів, які сьогодні відомі не тільки в нашій країні, а й в усьому світі. Ми пишаємося, що Кривий Ріг став кузнею кадрів для джазової школи світового рівня. Впевнений, що цей фестиваль буде жити й надалі!».

Всі учасники фестивалю-конкурсу мають змогу виконати конкурсну програму у супроводі стейдж-бенду, наданого організаторами, до складу якого входять провідні джазові музиканти України: Владислав Алтухов (Харків) – клавіші, Олександр Ємець (Київ) – бас, Володимир Пех (Кривий Ріг) – ударні інструменти.

Перший день завершився виступом криворізького зразкового дитячого джазового оркестру музичної школи №10 під керівництвом Артема Зінченко.

У рамках фестивалю фойє театру ім. Т. Шевченка прикрашала виставка фоторобіт талановитих джазових фотографів Алли Балабан та Ігоря Снісаренка.

Фестиваль триватиме три дні, переможці будуть оголошені в неділю, 27 жовтня.

0 коментарів

Останні записи в блогах