Безпечне, освітлене місто: У 2019 році в Кривому Розі замінили 17 тисяч ламп та 3 тисячі світильників

23.09.2019, Комуналка
Друкувати

Дев’ятий рік у Кривому Розі працює муніципальна програма з ремонту мереж зовнішнього освітлення. З 2015 року за ініціативи мера Юрія Вілкула місто перейшло на постійне освітлення впродовж темної доби без переходу в «черговий режим».

Заступник мера Олександр Катриченко підкреслив: «Ми максимально намагаємось зробити наш Кривий Ріг безпечним і важливу роль у цьому відіграє не лише установка світлофорів та організація дорожнього руху, але й заміна зовнішнього освітлення. Цьогоріч ми додатково освітлюємо близько 100 пішохідних переходів. І безумовно, ремонтуємо, монтуємо нове зовнішнє освітлення. За останні 5 років відновили та побудували сучасне, економне освітлення практично в усіх парках. Зокрема, у парку Б. Хмельницького, ім. Савицького, Тернівському, Ф.Мершавцева, сквері у Саксаганському районі на бульварі Вечірній».

Цьогоріч проведений капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на вулиці Сергія Колачевського та районного парку «Саксаганський». Замінено та додатково встановлено 39 залізобетонних та 92 оцинковані опори, змонтовано 989 світлодіодних світильників, прокладено 16 км кабелю. Сумарна потужність освітлювальної техніки зазначених об’єктів складає 106 кВт.

Крім того, до кінця року заплановано капітально відремонтувати зовнішнє освітлення районного парку «Шахтарський». Тут встановлять 393 світлодіодних світильників та 214 опор сумарною потужністю 16 кВт.

«Фактично, парк є центральним місцем дозвілля та відпочинку у районі. У ньому безліч атракціонів та розваг для дітей Ми побудуємо тут сучасне світлодіодне освітлення, крім того встановимо ліхтарі і пішохідні доріжки, якими зазвичай ходять відвідувачі парку», -зазначив Катриченко.

Варто відзначити, що для ліквідації наслідків липневої негоди було замінено 2 500 ламп, 57 опор, 72 км кабелю.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах