Демонструє «сімка» силу й спритність…

24.09.2013, Спорт
Друкувати

В обласному центрі щойно завершився чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат віком від 14 до 17 років.

Гідно виступили там представники «королеви спорту» з криворізької ДЮСШ № 7. Так, у метанні списа переможцями стали Юхим Ветрянський, Марина Костенко, Анатолій Кордюков, у призерах – Олексій Шадт, Кирило Акімкін (друге місце), Максим Галушко, Андрій Медведєв (третє місце). Готували цих легкоатлетів «сімки» до суперництва тренери-викладачі Микола Герун, Олександр Камінський та Людмила Худик. Так само вдало Андрій Медведєв виступив у штовханні ядра – у нього «срібло». Тобто він добре володіє не лише списом, але й спортивним ядром, що свідчить про відмінну фізичну підготовку. Не гірші результати продемонстрували й спринтери: в бігу на «стометрівці» Юлія Кабась була на фініші другою, а Кирило Бєляєв на дистанції 200 метрів посів третє місце. Цих спортсменів добре підготувала до стартів у Дніпропетровську старший тренер відділення легкої атлетики ДЮСШ №7 Антоніна Герун. І вони не підвели свою наставницю, порадувавши гарними досягненнями. А вже остаточну переконливу крапку в цих легкоатлетичних стартах обласного масштабу поставила збірна команда сьомої спортшколи. Юнаки та дівчата в легкоатлетичній естафеті завоювали другу сходинку п’єдесталу. Молодці!

Напередодні цієї обласної першості ще одна спортсменка з ДЮСШ №7 досягла помітного успіху. Виступаючи в Ризі (столиці Латвії) на чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед кадетів, Катерина Москальова здобула срібну медаль. Чим, звичайно ж, потішила свого наставника – тренера-викладача вищої категорії Сергія Шпильова. Катерина зараз виступає у ваговій категорії 70 кілограмів. Ще одна представниця Кривого Рогу в кадетській збірній України – Влада Маслова теж зуміла в Ризі завоювати бронзову медаль. Вихованкою ДЮСШ № 9 опікується тренер-викладач Сергій Юріцин. Так і надалі тримайте, молоді самбісти!