Дмитро Степанюк, народний депутат України ІІ скликання, батько Сергія Степанюка:

21.05.2015, Соціум
Друкувати

" Кілька днів телефонують люди, приходять з самими позитивними відгуками і характеристиками, намагаються підтримати. Дуже багато людей, які розуміють, що ж насправді відбувається. Приходять «афганці», учасники АТО.

Це люди, обпалені війною, які воювали за нашу державу, а вона їх в результаті залишила наодинці з проблемами, перестала допомагати, перекинувши все на місцеву владу, змушену тепер вирішувати ці проблеми, залишившись без грошей, без бюджету. Приходять люди, представники організацій, приносять листи з подяками за те, що зробив Сергій для кожного з них, за допомогу, яку він надавав.

Я читаю ці листи - і в мене ком у горлі. Я пишаюся своїм сином. І я скажу так: незалежно від того, як закінчиться ця провокація, організована провокаторами та опричниками, - всі ці документи, всі ці листи ляжуть в основу нових золотих сторінок Кривого Рогу і майбутніх книг про наше місто.

Я можу назвати Сергія військовою людиною, він служив в армії, звільнився в запас старшиною. У нього армійський характер. У нього девіз: «Роби, як я! А я, якщо взявся за справу, не можу її зробити погано або не до кінця!». Сергій - справжній патріот своєї країни і нашого міста, це закладено в ньому з народження. Я пишаюся своїм сином!"

4 коментаря

Останні записи в блогах