Дніпропетровська ОДА розглядає можливість відкрити новий освітній хаб у Кривому Розі

14.12.2019, Події
Друкувати

У Кривому Розі може з’явитися новий сучасний освітній хаб, який допоможе студентам знайти цікаву та високооплачувану роботу. Його планують організувати за прикладом UNIT.City Kharkiv.

Про це стало відомо під час зустрічі голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка та засновника цього інноваційного парку Василя Хмельницького. Василь Хмельницький провів для команди ДніпрОДА екскурсію по UNIT.City Kharkiv та розповів про можливості цього інноваційного парку.

«На Дніпропетровщині багато талановитих та перспективних молодих людей. Наша задача – дати їм можливість отримати освіту високого рівня, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Розглядаємо можливість відкрити в Кривому Розі новий освітній хаб. Він буде покликаний не лише дати сучасні знання, а й познайомити студентів та роботодавців. Аби молодь могла знайти цікаву та високооплачувану роботу».

Нині в Кривому Розі розшукують зручний майданчик для нового хабу. Ідею разом втілюють Дніпропетровська ОДА та Криворізька міськрада. Її збираються реалізувати на умовах державно-приватного партнерства.

0 коментарів

Останні записи в блогах