Інформація про кинутих немовлят не відповідає дійсності

16.02.2018, Події
Друкувати

  Вчора на сайті «Обозреватель Криворожский» розмістили повідомлення про те, що в терапевтичному відділенні Криворізької міської дитячої лікарні №1 перебуває двоє покинутих дівчаток-немовлят, яким, мовляв,терміново потрібна допомога.

  «Одной малютке два месяца, второй – около восьми. От первой отказались родители. Маму второй лишили родительских прав, а папа сидит в тюрьме. Скорее всего, они скоро попадут в дом малютки. Сейчас обеим малышкам срочно нужны подгузники (в большом количестве!), средства гигиены – детское мыло, присыпка, детский крем, полотенца, стиральный порошок для малышей, бутылочки для смесей, соски, а также детское питание и одежка», - йдеться в повідомленні.

    Головний лікар КЗ "Криворізька міська дитяча лікарня №1" ДОР Людмила Марцинюк таку інформацію спростувала.

    Виявилося, що це повна нісенітниця. У лікарні дійсно є дві дівчинки, але з ними все гаразд.

    Ніхто ніякої допомоги не потребує, і звідки могли взятися подібні чутки, невідомо, - зазначила пані Людмила.

    "Обозреватель" пише, що до журналістів їхнього сайту з проханням про допомогу звернувся криворіжець Борис Тураєв.

     Спершу було навіть вказано телефон чоловіка для зв'язку. Та наразі номер прибрали. Натомість вказано:  "Тем, кто готов помочь малышкам просьба обращаться в терапевтическое отделение городской детской больницы №1, по адресу: площадь Освобождения, 2".

     Зрозуміло, що нікуди звертатися не треба. Хто такий  Борис Тураєв і звідки в нього інформація про дітей, у лікарні гадки не мають.

Джерело rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах