К. Павлов: Зручність і безпека дітей в школах і садках міста - базовий принцип роботи, інновації - те, до чого треба прагнути і те, що я буду завжди підтримувати

26.01.2021, Події
Друкувати

У Кривому Розі на утримання та розвиток освітньої галузі у 2021 році передбачається понад 3,3 млрд грн або 43% бюджету міста. З них майже 35 млн грн підуть на капітальні ремонти освітніх установ, реалізацію проєктів-переможців конкурсу «Громадський бюджет» в закладах освіти та придбання сучасного обладнання.

Міський голова Костянтин Павлов провів виїзну робочу нараду в дитсадку №88 Довгинцівського району, в якому за останній час коштом міського бюджету відремонтували їдальню, музичну залу, встановили індивідуальні теплові пункти обігріву, замінили електроплити на сучасні, у дітей з’явилися можливості розважатися та всебічно розвиватися в ігрових лабіринтах та стрибати на батутах.

Крім того, завдяки участі у конкурсі «Громадський бюджет» в групах дитячого садочка встановлені рекуператори системи вентиляції та геліосистеми з використанням вакуумних міжсезонних колекторів для забезпечення садка теплою водою. Ця система дає можливість економити електроенергію та здійснювати подачу гарячої води протягом цілого року.

«Зручність і безпека дітей в школах і садках міста - базовий принцип роботи, інновації - те, до чого треба прагнути і те, що я буду завжди підтримувати. Особливу увагу звертаємо на програми тепломодернізації, капітальні ремонти покрівель, місць загального користування, спортивних залів та майданчиків. А що стосується таких цікавих, креативних, а головне корисних проектів як система підігріву води в цьому садку, або сенсорна кімната в 230-му, то вони завжди знайдуть підтримку - навіть в умовах вкрай непростого через карантин та інші фактори бюджету міста на цей рік», - зазначив міський голова Костянтин Павлов.

У бюджеті освітньої галузі на 2021 рік закладено кошти на 16 капремонтів. Крім того, майже у всіх закладах будуть проведені поточні ремонти. Також, будуть реалізовуватись проєкти-переможці конкурсу «Громадський бюджет 2021» спрямовані на благоустрій освітніх закладів, облаштування дитячих та спортивних майданчиків, модернізацію спортивних залів, осучаснення приміщень та класних кімнат. 

«Ми вдячні місту за турботу і підтримку нашого садочка. Всі реалізовані проєкти дуже важливі для здоров’я, безпеки та комфортного перебування наших діток у садочку»,- сказала завідувачка дошкільним навчальним закладом №88 Алла Кузуб.

Крім того, для збереження безкоштовного харчування учнів початкових класів, учнів з багатодітних сімей, які опинилися у скрутному становищі, дітей студентських сімей, дітей та учнів, батьки яких задіяні або загинули чи пропали безвісти на Сході України, у бюджеті міста передбачено 26,5 млн грн. У всіх освітніх закладах міста запроваджується система безпеки харчових продуктів - НАССР. Ця система дозволяє передбачити та оцінити ризики, описати алгоритм дій працівників харчоблоків для запобігання зараження харчових продуктів та уникнення харчового отруєння. 

0 коментарів

Останні записи в блогах