Комуналка

Тарифы на коммунальные услуги для населения вырастут уже в октябре. Об этом сообщает Министерство энергетики. 

Кривий Ріг технічно готовий до опалювального сезону: отримано номінації на газ, підготовлено 96 котелень, 76 ТРП, замінено 14,5 км теплових мереж, відновлено більше 13 км теплової ізоляції.

С диагнозом Covid-19 (подтвержденным ПЦР анализами) в Кривом Роге лечатся - 254 пациента, из них - 15 не жильцы города. За весь период лабораторно подтвержденных Covid-19 по городу - 783.

Місто готується до зими. До початку опалювального сезону комунальною «Криворіжтепломережею» підготовлені 71 котельня, 30 центральних теплопунктів і насосних станцій, 340 км теплових мереж. На 75 котельнях проведені гідравлічні випробування.

За завданням мера Юрія Вілкула додатково до програми з 2020 року був уведений розділ «капітальний ремонт ліфтів», що надало можливість вже п’ятьом ОСББ замінити старі ліфти на нові - із сучасним обладнанням, що забезпечує комфортне та безпечне користування ними.

У Кривому Розі завершується підготовка житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства до роботи в новому опалювальному сезоні. Важливою складовою комплексної роботи є заміна та реконструкція теплових мереж. Наразі, на комунальній Криворіжтепломережі» завершується проєкт із заміни теплових мереж на військовому містечку №35 у Центрально-Міському районі.

У Кривому Розі з 2016 року успішно діє програма мера Юрія Вілкула «Теплий дім». Її мета - упровадження енергоощадних технологій, об’єднання ресурсів органів місцевого самоврядування та співвласників. За умовами співфінансування проєктів, мешканці будинку повинні сплатити незначну (від 3%) суму витрат. Основна частина коштів виділяється з міського бюджету.

У Кривому Розі завершили комплекс робіт з реконструкції та благоустрою сучасної оновленої автомагістралі на майдані 30-річчя Перемоги та проспекті 200-річчя Кривого Рогу.

У Кривому Розі тривають ремонтні роботи на внутрішньоквартальних дорогах, які розпочато цього року з лютого. Оновлені прибудинкові дороги вже мають мешканці вулиць Героїв АТО, Єсеніна, Електрозаводської, Адмірала Головка, Петра Дорошенка, Іорданської, Пушкіна, Лермонтова, Таганської, Павла Глазового, Співдружності, Покровської, проспектів 200-річчя Кривого Рогу, Гагаріна та ін.

Кривий Ріг одним з перших в Україні розпочав підготовку міського господарства до початку осінньо-зимового періоду. Координує роботу створений  ще у січні розпорядженням мера Юрія Вілкула міський штаб. Завдання міського голови: до кінця серпня школи, дитячі садки, медичні заклади мають отримати паспорти готовності, 98 котелень –  технічно повинні бути готові до запуску. Зараз там, де найбільше потрібно, повним ходом  тривають роботи із заміни  старих зношених мереж теплопостачання. Натомість, встановлюють сучасні ізольовані труби.

На червневій сесії міської ради підтримано рішення про погодження проєкту угоди Кривого Рогу з Європейським банком реконструкції та розвитку «Про підготовку кредитного фінансування проєкту «Нове будівництво комплексу з перероблення, знешкодження та складування твердих побутових відходів у Металургійному районі».

У Кривому Розі за останні рокі виконано капітальний ремонт 466 ліфтів, у тому числі 133 ліфтів з початку 2020 року.

Наприкінці минулого тижня розпочаті підготовчі роботи по проспекту 200-річчя Кривого Рогу. Протягом 2018-2019 років відремонтована ділянка магістралі від вулиці Едуарда Фукса до Спаської. Цьогоріч мають завершити капремонт автошляху від вулиці Спаської до площі 30–річчя Перемоги.

У Кривому Розі в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку відбулося засідання керуючого комітету з реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кривому Розі».

Рішенням січневого виконкому створений штаб з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років відповідних служб. До його складу увійшли підприємства-постачальники житлово-комунальних послуг, підрозділи виконкому, підприємства, що обслуговують міську інфраструктуру.

Керівники теплопостачальних підприємств Кривого Рогу доповіли міському голові про проведену у січні роботу щодо корегування платіжок своїм абонентам.

У Кривому Розі міським бюджетом-2020, передбачено 320 млн грн на поточний ремонт вулиць та доріг.

За п’ять років в рамках міської програми з ремонту і модернізації зовнішнього освітлення у Кривому Розі вже замінили 25% від загальної кількості світильників на енергозберігаючі. Тільки у 2019 році замінено близько 30 тис. ламп на світлодіодні. 

Правоохоронці встановили та затримали членів злочинної групи, які займалися збутом метадону та опію на території міста. Лідером групи виявився 51-річний чоловік. Також до складу групи входили 54-річна жінка та її 46-річний родич. Наркотики збували головним чином у безконтактний спосіб за допомогою схованок. 

За підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в Кривому Розі в 27 школах та 17 дитячих садочках будуть впроваджені енергоефективні заходи.

У Кривому Розі під керівництвом мера Юрія Вілкула впроваджується проєкт з модернізації міської системи теплопостачання. У рамках комплексної роботи місто залучає інвестиції в будівництво сучасної системи подачі тепла в оселі криворіжців та зменшення енерговитрат та, як наслідок, зменшення витрат на оплату послуг.

З ранку понеділка 25 листопада на площу Горького вийшло зо два десятка протестувальників, які пізніше перемістилися на проспект Металургів, на пішохідному переході блокуючи наскрізний рух транспорту. Це були жителі будинку №6 по вул. Симбірцева, у яких наразі відсутнє централізоване опалення, заблоковане АТ «Криворізька теплоцентраль» внаслідок накопиченої жителями заборгованості та через документальну невпорядкованість щодо балансової приналежності підвідної труби теплопостачання.

Опалювальний сезон у Кривому Розі проходить стабільно. Всі бюджетні заклади: садочки, лікарні та школи – з теплом. Тепловики працюють в цілодобовому режимі і в короткі терміни усувають проблеми.

У рамках муніципальних програм з підтримки ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирних будинків) за вісім років у Кривому Розі відремонтовано понад 150 будинків. На таку підтримку ОСББ криворіжцям виділено з міського бюджету майже 57 млн грн.

У Кривому Розі ліфтове господарство у багатоквартирних житлових будинках налічує 3061 ліфт. За останні роки виконано капітальний ремонт 230 ліфтів. Тільки з початку 2019 року відремонтовано 100 ліфтів.

Міський голова Юрій Вілкул незадоволений тим, як комунальники та управителі ліквідовують наслідки липневого буревію, що ще залишилися. Мер поставив завдання, щоб в максимально короткі терміни управителі виконали роботи з благоустрою та завершили ремонт пошкоджених покрівель.

Дев’ятий рік у Кривому Розі працює муніципальна програма з ремонту мереж зовнішнього освітлення. З 2015 року за ініціативи мера Юрія Вілкула місто перейшло на постійне освітлення впродовж темної доби без переходу в «черговий режим».

На вересневому засіданні виконкому прийнято рішення щодо готовності житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період.

Комплексний підхід у ремонті доріг - 2019: міський голова Юрій Вілкул поставив завдання, щоб паралельно з ремонтом проїжджих частин, внутрішньо-квартальних доріг та приватного сектору був наведений лад на тротуарах.

Станом на 1 серпня загальна заборгованість за спожиті енергоносії підприємств тепло-водопостачання і водовідведення міста складає понад 6 млрд. грн.

Останні записи в блогах