Комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» готове до опалювального сезону на 80%

25.07.2019, Комуналка
Друкувати

У Кривому Розі за розпорядженням мера Юрія Вілкула підготовка до опалювального сезону 2019-2020 почалася відразу ж після того, як попередній сезон було завершено.

Зараз на комунальному підприємстві «Криворіжтепломережа» роботи проходять згідно з графіком. На сьогоднішній день готовність підприємства до зимову періоду – близько 80%.

Вже підготовлено 75 котельних, 54 теплорозподільчих пункти, замінено ізоляції на 8,6 кілометра тепломереж. Завершити підготовку тепловики планують до кінця літа.

Невизначеною лишається ситуація на підприємстві «Теплоцентраль», що є підконтрольним Фонду держмайна. Щодо стану підготовки цього підприємства до опалювального сезону у місцевої влади багато питань без відповідей.

«У нас немає інформації від цього підприємства. Штаби міські ігноруються, керівництво не з’являється. Інформація нам не надається. Ми бачимо по місту, що ремонтуються зовнішні мережі, але як підприємство збирається подавати тепло на магістральні мережі та інші об’єкти наразі невідомо», - сказав директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

Минулого року ДП «Теплоцентраль» фактично зірвало початок опалювального сезону й почало подавати тепло в оселі криворіжців лише після втручання міста та нардепів Костянтина Павлова та Андрія Гальченко.

Ще однією перешкодою на шляху до початку опалювального сезону може стати неналежний рівень оплати криворіжців за спожите тепло.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах