Кращі у професії отримали нагороди

12.06.2014, Події
Друкувати

Шостого червня своє професійне свято відзначили ті, хто першим довідується про найсвіжіші новини, – українські журналісти. З цієї нагоди відбувся урочистий прийом у міського голови Юрія Вілкула.

Вітаючи представників криворізьких ЗМІ, Юрій Григорович зазначив:

– Ви багато працюєте над висвітленням усіх сторін життя міста. Тож напередодні професійного свята я запросив вас, аби подякувати за таку копітку справу. Від усього депутатського корпусу, виконкому міськради та себе особисто зичу вам щастя та міцного здоров’я, усіляких життєвих гараздів, нехай здійсняться ваші творчі плани. А ми працюватимемо над тим, щоб ваші таланти розкрились якнайповніше.

Мер Кривого Рогу наголосив, що пишається великою кількістю членів Національної спілки журналістів України в нашому місті, а ще більше – п’ятьма заслуженими журналістами. Юрій Григорович підкреслив, що молоде покоління має гідних наставників і, безперечно, проявить себе на високому рівні.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Привітала колег голова Криворізької міської організації Національної спілки журналістів України Людмила Тіміргалєєва:

– Першочергове завдання журналістів сьогодні – говорити правду. І якщо ми це робитимемо, то виконаємо свій обов’язок. Я вітаю журналістів зі святом. Бажаю наснаги, міцного здоров’я, впевненості у собі й у тому, що все робимо, як належить.

Наполеглива праця і небайдуже ставлення до роботи є запорукою професійного успіху. У цьому переконаний і редактор телебачення ТРК «Рудана» Ігор Кононенко:

– У країні зараз неспокійно. Гадаю, в головах журналістів теж неспокійно. Багато хто прокинувся, декого – розбудили. Працювати стало складніше, але разом з тим і цікавіше. Перш за все, хочу подякувати за цю нагороду своїм колегам – режисерам та операторам, котрі допомагали мені створювати, сподіваюсь, якісний продукт. І як говорив Олександр Грін: «Усе творчо, інакше навіщо?» Саме цим шляхом ми будемо рухатися далі.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, творчий пошук, успішне висвітлення тем соціального спрямування та з нагоди Дня журналіста заохочувальною відзнакою Дніпропетровської обласної державної адміністрації – пам’ятною медаллю «За вагомий внесок у розвиток Дніпропетровської області» нагороджено головного редактора журналу «Кур’єр Кривбасу», газети «Звезда-4», лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Григорія Гусейнова; нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІ ступеня – випускового редактора телебачення КП ТРК «Рудана» Ігоря Кононенка; нагрудним знаком «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня – директора програм радіомовлення ДТРК «Криворіжжя» Юлію Сіроклин. Почесні грамоти виконкому міської ради отримали: завідувач відділу редакції Криворізької міської комунальної газети «Червоний гірник» Едуард Білик, випусковий редактор радіо ТРК «Рудана» Олександр Очковський, керівник групи телебачення ДТРК «Криворіжжя» Наталія Трембач, головний редактор радіомовлення ДТРК «Криворіжжя» Тетяна Туренко. Грамоти виконкому міськради одержали завідувач відділу редакції газети «Червоний гірник» Володимир Бухтіяров, редактор сайта редакції газети «Червоний гірник» Дар’я Ворона, редактор телебачення телерадіокомпанії «Рудана» Олексій Лідовський, оглядач товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Пульс: новини, факти, коментарі» Ганна Чайкіна, кореспондент товариства з обмеженою відповідальністю «Інформаційне агентство «Кривбас ОН-ЛАЙН» Ганна Романчук.

Урочистий прийом в облдержадміністрації

З нагоди Дня журналіста в Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбувся урочистий прийом, який провів заступник голови ОДА Борис Філатов. Він щиро подякував представникам ЗМІ регіону за їхній нелегкий, але такий потрібний труд, наголосивши, що все-таки «медійникам» нині писати матеріали легше, бо є повна свобода самовираження. Хоча ситуація в країні дуже складна.

– Ви всі солдати інформаційної війни, чимало хто інформує про хід антитерористичної операції на Сході України, - зазначив Б.Філатов. – Але треба розповідати і про якісь хороші перспективи слухачам, читачам, глядачам. Я завжди повторюю: ми дійсно мріємо і хочемо збудувати нову країну, тому закликаю пояснювати людям, що жахи війни згодом скінчаться і ми створимо країну, де не буде місця бідності, безвиході.

– В усі часи робота журналістів була нелегкою та відповідальною, оскільки вони не лише висвітлюють події, але й впливають на громадську думку, долі людей, - наголосив у своєму виступі, вітаючи колег, голова Дніпропетровської обласної організації НСЖУ Олексій Ковальчук. – Тому за кожним вашим словом повинна бути лише правдива, об’єктивна інформація. Переконаний, що представники ЗМІ Дніпропетровщини зберігають високі стандарти української журналістики, працюють по совісті, з честю виконуючи свій обов’язок. Міцного всім здоров’я, родинного затишку, терпіння та витримки в цей непростий час. Нових ідей, творчого довголіття, результативних починань…

За сумлінні здобутки в роботі, високу професійну майстерність та вагомий внесок у висвітлення життя Дніпропетровського регіону Борис Філатов нагородив Почесними грамотами, відзнаками та Подяками голови ОДА Ігоря Коломойського групу журналістів. Серед них – червоногірничани Тетяна Дрєєва, Володимир Скіданов, Віталій Ткачук і наші колеги з ТРК «Рудана» та ДТРК «Криворіжжя».

Фото Андрія Трубіцина

 

0 коментарів

Останні записи в блогах