Кривий Ріг своєчасно та планово готується до зими

11.08.2015, Комуналка
Друкувати

З метою своєчасної та якісної підготовки господарського комплексу міста до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року та забезпечення усіх споживачів природним газом, електричною та тепловою енергією ще на початку 2015 року було затверджено відповідні заходи.

Контроль за підготовкою міського комунального господарства Кривого Рогу до осінньо-зимового періоду здійснює міський штаб, який регулярно, раз на тиждень проводить наради, де розглядаються та вирішуються проблемні питання. Саме така організація роботи дає змогу своєчасно виявити недоліки, подекуди відставання від графіку виконання запланованих заходів і тим самим скоординувати зусилля відповідних підприємств та організацій на їх усунення.

Минулого тижня під головуванням заступника міського голови Григорія Вербицького відбулося чергове засідання міського штабу. Тема №1 — готовність об'єктів житлово-комунального господарства до зими. Головним показником готовності житлового дому до нового опалювального сезону є наявність паспорта готовності. З цього питання звітували управителі. Тож станом на 04.08.2015 року ними була проведена наступна робота, а саме:

- ТзОВ «Уют-2011» - 322 паспорти готовності;

- ТзОВ «Комбінат благоустрою» – 118 паспортів готовності;

- КП «Послуга» Криворізької міськради - 101 паспорт готовності;

- ТзОВ «Дивобуд» – 201 паспорт готовності;

- ТзОВ «Сітісервіс-КР»– 226 паспортів готовності;

- ТзОВ «Керуюча Компанія «Дом.Ком» – 220 паспортів готовності

- ТзОВ «Житлокомцентр» – 192 паспорти готовності;

- ТзОВ «Житлосервіс-КР» – 372 паспорти готовності;

- приватне підприємство «Домінімум» - 100% готовність.

Враховуючи загальну кількість багатоповерхових житлових будинків у місті, середній відсоток паспортів готовності житлових будинків не досить показовий як на початок серпня. Таким станом ситуації не задоволений заступник міського голови Григорій Вербицький. Саме тому він дав відповідне доручення управителям максимально активізувати роботу щодо підготовки житлового фонду до зими. У свою чергу, управителі запевнили, що підготовчі роботи ведуться відповідно до раніше затвердженого графіка і ніяких суттєвих відставань немає. Що ж до відносно низького числового показника готовності паспортів, то це лишень формальності – затримки з документальним оформленням паспортів готовності, а по факту – відсоток підготовки житлових будинків і внутрішньобудинкових систем до роботи в опалювальний сезон у рази більше.

Усім нам хочеться сподіватися, що тепло в квартири багатоповерхівок подадуть вчасно, а громадський транспорт осінньо-зимової пори працюватиме безперебійно. Та здебільшого це залежить у першу чергу від нас, городян, вірніше від нашої споживацької свідомості. Тож своєчасно сплачуємо комунальні нарахування та не накопичуємо борги, аби взимку бути з теплом, водою, газом та світлом.

Світлана Нікітіна

 

0 коментарів

Останні записи в блогах