Кривий Ріг технічно на 100% готовий до початку опалювального сезону. Але, єдина гарантія вчасного початку опалювального сезону – погашення боргів населення

18.09.2019, Комуналка
Друкувати

На вересневому засіданні виконкому прийнято рішення щодо готовності житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, теплопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період.

«Місто 100% технічно готове до початку опалювального сезону, але своєчасна подача тепла в квартири міста напряму залежить від сплати боргів мешканців», - підкреслив директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

Зараз на завершальному етапі випробування обладнання та мереж. Котельні «Криворіжтепломережі» та «Криворіжтеплоцентралі» готові до прийому газу, але є питання, які необхідно терміново вирішити. По-перше, це отримання номінації на газ підприємством, що не підпорядковується Кривому Рогу - «Криворізькою теплоцентраллю». Для вирішення цього питання керівництво міста протягом міжопалювального періоду веде переговори з НАК «Нафтогаз» для отримання номінації, хоча, в першу чергу, це має робити керівництво самого підприємства, яке підпорядковується Фонду держмайна з Києва.

По-друге, це - стан розрахунків населення перед теплопостачальними підприємствами. «Тільки «Дніпровське управління регіонального будівництва», яке обслуговує мешканців військового містечка №33, недоотримало 1,5 млн. грн. за газ. Початок опалювального сезону, фактично буде залежати від 100% погашення заборгованості жителів цього району, які заборгували більше 2 млн. грн. На сьогодні загальна заборгованість криворіжців перед тепловиками становить більше 800 млн.грн.»,- сказав директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

Всі підприємства та організації, які фінансуються з міського бюджету, боргів за тепло не мають. «Кожному мешканцю необхідно серйозно підійти до питання оплати комунальних платежів, адже це - єдина гарантія вчасного та якісного початку опалювального сезону. На жаль, заручниками злісних неплатників, можуть стати сумлінні мешканці Кривого Рогу», - підкреслив І. Карий.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах