Культура

Кавун-1шт., огірок-3шт., пекінська капуста-1шт., 3 морквини, редька й гарбуз. Гадаєте, «ЧГ» пропонує новий цікавий рецепт? А от і ні! Це «учасники» відкритого чемпіонату з карвінгу (різьблення по овочах), який уперше відбудеться у Кривому Розі.

ІІ Криворізький фестиваль меду анонсує фотоквест.

25.07.2012
0 коментарів

Триває підготовка криворізької команди до телемарафону «Майданс», що в серпні стартує на «Інтері».

– Нині підготовка на попепередньому етапі – шиються костюми, – прокоментувала «ЧГ» головний адміністратор проекту «Майднас-3 – Кривий Ріг» Оксана Підглазна. – З 6 серпня розпочинаємо репетицію. Танцюристи будуть готуватися до ефіру в столиці.

Побачити нашу команду по телевізору з можемо 18 серпня. Це буде презентація кожного міста, а далі щосуботи на Майдані в прямому ефірі будуть змагатися команди з двох міст.

Понад 300 найкращих робіт зібрала виставка з пленеру «Сквери та парки міста», організований БФ "Громадська ініціатива мешканців Кривбасу".

З 29 червня по 4 липня у Бахмуті на Донеччині відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів із вадами слуху, - повідомляє департамент у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Вихованці Криворізької музичної школи №1 посіли перші місця на міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Kyiv art fest". 

З 28 травня до 6 червня фестиваль "Чілдрен кінофест" відбудеться в гібридному форматі: частина фільмів буде показана в кінотеатрах з 28 травня до 2 червня, частина – онлайн з 28 травня до 6 червня, на сайті.

Криворожские джаз музыканты завоевали Гран-при конкурса в Харькове. Об этом сообщили в управлении культуры исполкома Криворожского городского совета.

Юлія Коврига, вихованка Криворізької музичної школи №14, представила свою роботу «Казкові барви» на міжнародному фестивалі «Юла», що відбувався цьогоріч у Харкові, в онлайн форматі.

Учащиеся Криворожской музыкальной школы №4 заняли первые места в Всеукраинском многожанровом фестивале-конкурсе «На крыльях искусства». Об этом сообщили в управлении культуры исполкома Криворожского городского совета.

Уже 31 год каждую весну проходит театральный фестиваль-конкурс Приднепровья "Січеславна". Гран-при фестиваля получил Криворожский академический театр музыкально-пластических искусств "Академия движения". Это уже шестой высший успех театра в данном конкурсе за все годы участия.

12 марта в городском выставочном зале представили экспозицию «Весеннее настроение». В неё вошли 35 работ авторства криворожских художников. Открытие посетили порядка десяти горожан, в том числе сами творцы, представители города, а также другие ценители живописи и изобразительного искусства.

В феврале прошёл конкурс GOLD ART FEST в Египте. Ученики Криворожской школы искусств приняли в нём участие и одержали новые победы. Об этом сообщают на странице Школы искусств №2 в соцсети.

Сьогодні актору театру імені Тараса Шевченка, художнику, письменнику, колекціонеру Віталію Безносенку виповнюється 50 років! Редакція газети «Червоний гірник» вітає ювіляра та бажає йому творчої наснаги, бадьорого настрою і сталевого здоров'я. Рубрика «ПазлЧГ» не могла оминути своєю увагою цю подію. Тож колектив газети підготував святкову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите театральний образ Віталія Вікторовича з вистави «Містер Ікс». Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

В феврале прошёл онлайн конкурс GOLDEN TALENTS OF MADRID. Ученики Криворожской городской музыкальной школы №6 приняли участие и пополнили копилку наград. Об этом сообщают на странице исполнительного комитета Ингулецкого райсовета.

Рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите міст, котрий простягнувся від театру імені Тараса Шевченка до парку імені Юрія Гагаріна. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

І знову з вами рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите криворізькі ставки на Соцмісті з висоти пташиного польоту. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Любите складати пазли? Гайда це робити з рубрикою «ПазлЧГ». Редакція газети підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите криворізькі ліхтарі в Центрально-Міському районі. Впізнали локацію? Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

З вами рубрика «ПазлЧГ». До 77-ої річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите центральну постать монумента «Перемога» – пам'ятника воїнам 3-го Українського фронту, які вели бої за Кривий Ріг 22 лютого 1944 року. 

Усім гарного недільного дня! З вами рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите Свято-Миколаївську вулицю в Кривому Розі з висоти пташиного польоту. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

З вами рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите засніжений міст через річку Інгулець у парку ім. Федора Мершавцева в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег. 

Зима продовжує дарувати сніг, а рубрика «ПазлЧГ» – зимові пазли. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите один із куточків парку ім. Федора Мершавцева в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

З вами рубрика «ПазлЧГ». Зима не перестає радувати снігом. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите зимову набережну, що знаходиться дорогою до парку ім. Федора Мершавцева в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

З вами рубрика «ПазлЧГ». Зима не перестає радувати снігом. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите зимовий Металургійний район Кривого Рогу. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

У повітрі відчувається весна, а з вами рубрика «ПазлЧГ». Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову котячу онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите двох котів, які вирішують, хто з них головний. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Усі ми різні, але це не заважає нам бути друзями. «ПазлЧГ» яскраво підтверджує цю думку. Редакція газети «Червоний гірник» підготувала для вас нову пухнасту онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите двох криворізьких пухнастиків, які вміють знаходити спільну мову. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Вітаємо з Днем святого Валентина! Кохання не має меж, а подарувати Париж можна навіть у рідному місті. «ПазлЧГ» у цьому допоможе. Редакція газети підготувала для вас нову романтичну онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите криворізьку Ейфелеву вежу, котра знаходиться у парку Ювілейному. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Закохані годин не споглядають, а «ПазлЧГ» з вами навіть у вихідні. Редакція газети підготувала для вас нову романтичну онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите квітковий годинник. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Міжнародну премію імені Г.К. Андерсена називають Нобелівською у дитячій літературі. Цьогоріч на цю престижну відзнаку від України номіновано Галину Малик та Костя Лавро, повідомляє сайт Книгарні “Є”

Доброго ранку! З вами рубрика «ПазлЧГ». Як вам погодка? Сумуєте за справжньою зимою? Редакція газети підготувала для вас нову засніжену онлайн-головоломку. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення і побачите зимові радощі криворіжців. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Останні записи в блогах