Культура

Кавун-1шт., огірок-3шт., пекінська капуста-1шт., 3 морквини, редька й гарбуз. Гадаєте, «ЧГ» пропонує новий цікавий рецепт? А от і ні! Це «учасники» відкритого чемпіонату з карвінгу (різьблення по овочах), який уперше відбудеться у Кривому Розі.

ІІ Криворізький фестиваль меду анонсує фотоквест.

25.07.2012
0 коментарів

Триває підготовка криворізької команди до телемарафону «Майданс», що в серпні стартує на «Інтері».

– Нині підготовка на попепередньому етапі – шиються костюми, – прокоментувала «ЧГ» головний адміністратор проекту «Майднас-3 – Кривий Ріг» Оксана Підглазна. – З 6 серпня розпочинаємо репетицію. Танцюристи будуть готуватися до ефіру в столиці.

Побачити нашу команду по телевізору з можемо 18 серпня. Це буде презентація кожного міста, а далі щосуботи на Майдані в прямому ефірі будуть змагатися команди з двох міст.

С 19 по 21 июля в галерее «Культурная альтернатива» проходит выставка одного из ведущих украинских художников Романа Минина. Его творчество посвящено процессам индустриализации и промышленности, трудовым будням добытчиков угля и руды. Выставка подготовлена ко Дню металлурга. В ней художник показал образ шахтёра сквозь призму современного искусства. 

Встигли продуктивно попрацювати зранку? Тоді можна дозволити собі трошки релаксу для натхнення. Редакція газети «Червоний гірник» уже приготувала вам швидкісний он-лайн пазл, на котрому зображено унікальний криворізький транспорт. Спробуйте якомога швидше скласти докупи частинки зображення. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

«Зголодніли» за пазлами? Редакція газети «Червоний гірник» уже приготувала свіжесенький обідній он-лайн пазл, на котрому зображена одна із візиток Кривого Рогу. Спробуйте якомога швидше його скласти. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Свіженький пазл до обідньої перерви! Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображений легендарний засновник міста. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Уже збираєтеся з роботи додому? Не поспішайте. По-перше, ще робочий час не скінчився. По-друге, треба ще встигнути скласти новий он-лайн пазл від редакції газети «Червоний гірник». Спробуйте зробити це якомога швидше. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

До Дня металурга і гірника у галереї «Культурна альтернатива» відбудеться виставка робіт художника Романа Мініна.

Скучили за нашими пазлами за вихідні? Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу для вечірньої пори. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено одне з улюблених місць відпочинку в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Готові скласти новий пазл?! Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено один із трьох професійних театрів у Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Свіженький пазл до обідньої пори – готовий! Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено один із криворізьких проспектів із давньою історією. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Щодня – новий пазл! Редакція газети «Червоний гірник» дарує п’ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено одне з улюблених місць відпочинку в Кривому Розі. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег.

Втомилися працювати? Редакція газети "Червоний гірник" дарує п'ять хвилин релаксу. Спробуйте якомога швидше скласти он-лайн пазл, на котрому зображено одну з головних візиток Кривого Рогу. Якщо впораєтеся, запрошуйте до гри друзів та колег. 

Более тысячи участников из 14 областей Украины приехали на традиционный, уже девятый, всеукраинкий фестиваль народного творчества "Червона калина".

Работу криворожского художника Вячеслава Странника (Вячеслава Рогового) отобрали для выставки в Лондоне.

Фильм юного режиссера из Кривого Рога завоевал главный приз на конкурсе короткометражных фильмов, снятых детьми.

В Кривом Роге пройдет IX Всеукраинский национальный фестиваль народного творчества «Червона Калина».

Криворожский академический городской театр музыкально-пластических искусств «Академия движения»  был отмечен членами жюри международного фестиваля.

4 июня в городском выставочном зале открылась экспозиция работ победителей конкурса-пленэра «Парки и скверы города 2019». На ней представили более 30 полотен. В рамках выставки наградили победителей и призёров конкурса.

Криворожский театр музыкально-пластических искусств "Академия движения" стал победителем на международном фестивале.

Юные криворожане вернулись с XV Международного детского и юношеского фестиваля-конкурса "Духовнi джерела".

тудентка Криворожского государственного педагогического университета достойно представила Кривой Рог на международном песенном конкурсе.

Проспект Почтовый на один день превратился в большую музыкальную площадку, на которой можно было услышать самые разнообразные композиции: от классики до альтернативной музыки.

У Великій залі ХНУМ імені І. П. Котляревського відбувся XVI Відкритий конкурс молодих музикантів-виконавців та композиторів «Харківські Асамблеї».

В Кривом Роге пройдет День уличных музыкантов - это самый большой волонтерский, однодневный музыкальный фестиваль в Украине, который в этом году будет ждать гостей в воскресенье 12 мая в центре города на Проспекте Почтовом и еще более чем в пятидесяти городах по всей Украине.

Гарно провести вечір святкового вихідного під знайомі мелодії у виконанні професіоналів запрошують криворіжців і гостей міста.

27 и 28 апреля в Запорожье прошел фестиваль «В Jazzy только дети». Он проходил в Парке металлургов возле Дворца детского творчества.

При содействии Министерства культуры Украины, в Шанхайском художественном музее (Китайская Народная Республика), в рамках международного культурного проекта «Переплетение», открылась выставка произведений современного украинского искусства.

Танцевальный коллектив из Кривого Рога принял участие в Международном фестивале творческих достижений "Чайка".

Останні записи в блогах