Міцні міжнародні відносини — пріоритетний розвитку Кривого Рогу

02.02.2018, Економіка
Друкувати

Кривий Ріг серед міст Дніпропетровщини займає друге місце за обсягами залучених іноземних інвестицій, що станом на 1 жовтня 2017 року становило 1,4 млрд. доларів США.

Від загальнообласного показника частка обсягу криворізьких інвестицій становить 37%. Підприємствами нашого міста інвестовано майже 8 млрд. грн. у реконструкцію та переоснащення технологічного рівня свого промислового виробництва. Крім того, зареєстровано понад 3 тисячі дозвільних документів на виконання будівельних робіт, що складає 47% від загальної кількості по Дніпропетровській області.

З метою формування позитивного міжнародного іміджу Кривого Рогу та розвитку міжнародних зв’язків місто активно та різнопланово співпрацює з представниками міжнародних організацій. Низка проектів успішно реалізована та продовжує втілюватися в тісній співпраці з Німецьким міжнародним товариством GIZ, Фондом народонаселення ООН, USAID, Національним агентством з енергозбереження Республіки Польща, Європейським інвестиційним банком та Європейським банком реконструкції та розвитку.

Кривий Ріг налагодив міцні партнерські відносини з багатьма європейськими містами: Любліном, Кошице, Вроцлавом та іншими.

Світлана Нікітіна, «Червоний гірник»

0 коментарів

Останні записи в блогах