Міський голова Юрій Вілкул вручив муніципальні стипендії кращим спортсменам

26.02.2020, Події
Друкувати

На пленарному засіданні сесії міської ради мер Юрій Вілкул вручив 4 спортсменам і 5 тренерам сертифікати.


Кривий Ріг підтримує своїх спортсменів, які досягли високих результатів на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. З 2017 року, за ініціативи мера Юрія Вілкула, призначається 100 міських стипендій за перемогу та призові місця на міжнародних та на офіційних всеукраїнських змаганнях.

«У 2019 році 58 спортсменів та 42 тренера отримали щорічні стипендії. Сьогодні, за підсумками минулого року, отримали грошові сертифікати спортсмени та тренери нашого міста»,- зазначила Світлана Лавренко, директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Серед спортсменів та тренерів-викладачів, що отримали міську стипендією БИКОВ Андрій, тренер-викладач з боксу ДЮСШ №3; БИКОВ Олександр, тренер-викладач з боксу ДЮСШ №3; ГУБЕНКО Віталій, тренер федерації бойових мистецтв бійцівського клубу «Барс»; ЄФІМЕНКО Олександр, срібний призер чемпіонату Європи з кікбоксингу серед юніорів та юнаків; ЗІНЧЕНКО Іван, тренер федерації бойових мистецтв бійцівського клубу «Барс»; ПАЛВАНОВА Поліна, переможниця чемпіонату України з боксу серед жінок-молоді;ТРУШКОВСЬКА Віта, тренер-викладач з плавання ДЮСШ №2; ХАЛЕЦЬКИЙ Андрій, переможець чемпіонату України з боксу серед молоді; ЦІСАР Єгор, срібний призер чемпіонату Європи з кікбоксингу серед юніорів та юнаків.

«Я займаюсь кікбоксингом 9 років і вже маю звання Чемпіону світу у своїй вазі. Це -щоденна праця над собою. Тренуюсь шість разів на тиждень. Я вдячний своєму тренеру та дякую владі міста за підтримку. Мені приємно отримати грошову винагороду за свою працю»,- сказав Олександр Єфименко, срібний призер чемпіонату Європи з кікбоксингу серед юніорів та юнаків.

0 коментарів

Останні записи в блогах