Опалювальний сезон у Кривому Розі можуть зіпсувати боржники

28.09.2012, Комуналка
Друкувати

Хоча всі мережі теплопостачання вже готові подати тепло, перш за все, в лікарні та дитячі садочки, зіпсувати опалювальний сезон можуть ті, хто має кругленькі борги за тепло. 

Після завершення пленарного засідання міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул провів традиційну прес-конференцію для журналістів. Говорячи про підприємства комунальної теплоенергетики, мер зауважив, що вони вже заповнили мережі теплопостачання, тримаючи їх під тиском. Тому в разі потреби можна буде розпочати сезон для лікувальних та дошкільних закладів, які теплом забезпечуються передусім.

– Але всі городяни повинні розуміти, що сезон можливий тільки за умови 100-відсоткових платежів, – підкреслив Ю. Вілкул. – Натомість маємо деякі будинки, мешканці яких по цілому року нічого не платять. Постачальниками послуг нині подано десятки тисяч позовів проти неплатників, але повинна бути й совість у споживачів. Хто не може платити самостійно, для таких є субсидія, яка дозволяє платити не більше 10-15 відсотків від свого доходу. Тоді як, скажімо, у Росії обов’язкова оплата становить 22 проценти.

Едуард Білик, "Червоний гірник"

0 коментарів

Останні записи в блогах