Освіта

КГЦ ШELTER+ стане першою організацією в Україні, яка отримає грант від поважного французького фонду «Ашан для молоді».  Першою ластівкою в цій співпраці стане "Дитячий ШELTER+", який стартує в суботу. 

В Украинском центре оценивания качества образования напоминают, что 19 января - последний день регистрации на прохождение пробного внешнего независимого оценивания. 

Після зимових канікул, з 11 по 25 січня, школярі Кривого Рогу навчатимуться дистанційно, - повідомила заступниця директорки міського департаменту освіти і науки Тетяна Басова.

Во вторник, 5 января, в Украине стартовала регистрация на пробное внешнее независимое оценивание (ВНО). Документы можно подать до 19 января включительно.

По рекомендации центра лабораторных исследований, школа 68 в полном составе с понедельника 30.11 идет на дистанционное обучение.

У зв'язку з організацією другого туру виборів міського голови, школи Кривого Рогу відправляють на дистанційне навчання. 

20-ти освітянам Дніпропетровщини призначили щорічну обласну педагогічну премію у 15 тисяч гривень. Серед них - директорка Криворізької гімназії №49 Людмила Тимофієва, - з гордістю повідомляє міський департамент освіти і науки.

У Кривому Розі десять років діє програма Перспективного розвитку освіти міста. За цей час у місті відкрито 3 нові дитсадки, понад 160 додаткових груп у дитячих садках, створено 6 навчально-виховних комплексів (НВК) з дошкільною освітою.

З початку року в 150 освітніх закладах Кривого Рогу, незважаючи на карантин, проводяться капітальні та поточні ремонти. З них, у восьми закладах капремонти вже виконано. Більшість - на завершальному етапі.  

Кабинет министров продлил общенациональный карантин до 11 мая. А в Министерстве образования было принято решение завершать текущий учебный год дистанционно. Об этом сообщается на официальном сайте ведомства.

Из-за пандемии коронавируса значительные изменения происходят в учебном процессе. Эти изменения касаются сотен тысяч школьников, но особенно беспокоятся ученики 4,9 и 11 классов- ведь им необходимо по итогам учебы сдавать аттестации.

На Днепропетровщине определили первых победителей областного этапа Всеукраинского конкурса-защиты научно-исследовательских работ. Выбирали среди лучших учеников-членов Малой академии наук Украины отделений философии и обществоведения.

Фінансування галузі освіти з міського бюджету у минулому році збільшено на 13 %. На утримання та розвиток шкіл, дитячих садочків, позашкільних закладів використано 2,4 млрд грн. проти 2,1 млрд грн. у 2018 році.

Одиннадцатиклассники Кривого Рога и области могут пройти пробное внешнее независимое оценивание, которое является составляющей подготовки к основной сессии.

Криворізькі заклади освіти активно впроваджують заходи з енергоефективності, а це - не лише використання сучасних утеплюючих матеріалів, але й заміна старих дерев’яних вікон на металопластикові. Лише за останні п’ять років в рамках міської програми з розвитку освіти в школах замінили близько 7 тисяч вікон.

Проект стал реальностью после участия в конкурсе «Общественный бюджет-2019». С успешной реализацией проекта победителей поздравил советник городского головы Константин Павлов.

Знання учнів у минулому навчальному році тестували у 30 пунктах. Також, функціонував 1 пункт перевірки з української мови та літератури. З 11 предметів найбільше взяли участь -7,5 тисяч випускників - з української мови та літератури, найменше – 316 з хімії.

88-й раз Криворожский академический театр драмы и музыкальной комедии имени Т. Шевченко начинает свой творческий сезон. Концерт, посвященный этому событию, состоялся в воскресенье, 29 сентября.

27 вересня загальноосвітня школа №8, яка розташована у Центрально-Міському районі, відзначила 100 день народження. На святкування ювілею навчального закладу зібралися не тільки школярі та вчителі, а й колишні випускники та вчителі-ветерани, які пропрацювали в школі-ювілярці багато років.

Новий навчальний рік розпочався для понад 67 тисяч учнів, майже 27 тисяч студентів закладів вищої освіти, 7 тисяч учнів закладів професійно-технічної освіти. Шкільний звоник пролунав для 7444 першокласників.

Криворізькі школи готуються до нового навчального року. Зараз повним ходом ведуться роботи в загальноосвітніх закладах №№37, 78, 55, 27, 38, 49, 125, 32, 111, 93, 83, 44, 46, 52, 105, 71, 62, 42 та Тернівській гімназії. Важливою складовою є впровадження енергозберігаючих заходів і, зокрема, встановлення сучасних металопластикових вікон.

Школы Кривого Рога продолжают подготовку к новому учебному году.

Единственная в Украине ученица, которая получила 200 баллов по испанскому языку - выпускница Криворожской школы №71.

28 травня у НВК «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов – дошкільний навчальний заклад» відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів міського фестивалю для обдарованої учнівської молоді «Інтелектуали Криворіжжя – 2019».

Юный книголюб из Кривого Рога покорил Львов.

Юні інтелектуали змагалися з 20-ти базових шкільних предметів.

В этом году внешнее независимое оценивание (ВНО) будет проходить с 21 мая по 13 июня. Первым предметом выпускники будут сдавать математику. По поручению мэра Юрия Вилкула все пункты проведения ВНО в Кривом Роге уже подготовлены к работе.

Обновляется система сдачи внешнего независимого оценивания для выпускников школ.

На информационных страницах участников ВНО-2019 разместили приглашения-пропуска, в которых указаны адреса пунктов тестирования.

В Департаменте образования и науки Криворожского исполкома подвели итоги олимпиад среди учащихся 4-х классов. Главная задача подобных мероприятий - уже на раннем этапе определить способности детей к тем или иным наукам, чтобы в дальнейшем помогать им развиваться именно в интересующем их направлении.

Останні записи в блогах