Підтримка спорту: завдяки сучасному обладнанню басейн ДЮСШ №10 тепер працюватиме цілий рік

11.02.2020, Спорт
Друкувати

Це - сьомий басейн у Кривому Розі, який криворіжці зможуть відвідувати протягом всього року.

З міського бюджету були виділені кошти та капітально відремонтована система фільтрації. Роботу басейну з новим сучасним обладнанням перевірив міський голова Юрій Вілкул.

Одним із пріоритетних завдань міської влади є підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази закладів фізичної культури і спорту.

У 2017 році після капітального ремонту був відкритий басейн ДЮСШ№10. Проведена величезна робота з підвищення енергоефективності будівлі. Наприкінці минулого року розпочатий капітальний ремонт системи фільтрації басейну.

Міський голова Юрій Вілкул сказав: «Ми встановили найсучасніше технічне обладнання. Без перебільшення – найкраще у Дніпропетровській області. Зараз розглядаємо питання щодо встановлення такої системи фільтрації у всіх комунальних басейнах».

У ході робіт капітально відремонтовано приміщення бойлерної та повністю замінено обладнання фільтрації зі установленням чотирьох сучасних теплових насосів, шести електронагрівачів та ультрафіолетової установки для дезінфекції води в басейні. Після завершення опалювального сезону та припинення подачі тепла від котельні до спортивної школи, теплові насоси, які працюють за типом теплообміну, будуть разом з водонагрівачами виконувати функцію підігріву води, використовуючи енергію, що конденсується з навколишнього повітря. Тобто, чим вище температура навколишнього повітря, тим більше коефіцієнт тепла, що виробляється тепловим насосом. Вода в басейні тепла - 26-27 С.

Відділення плавання, яке відвідують 280 юнаків та дівчат, вже сьогодні розпочало проведення навчально-тренувальних занять. «Приємно повернутися до нашого басейну, адже на «своїй воді» тренуватися комфортніше і легше», - сказала Катерина Руденко, вихованка ДЮСШ№ 10.

0 коментарів

Останні записи в блогах