Поліція Кривого Рогу вилучила у трьох іноземців наркотики та зброю

23.09.2021, Події
Друкувати

Більш ніж 500 трубочок з метамфетаміном, два корпуси гранат «РГД-5», запал до них та стартовий пістолет виявили правоохоронці за місцем мешкання чоловіків. 

 

22 вересня поліцейські відділення поліції№4 (Саксаганського району) провели ряд санкціонованих судом обшуків за місцями мешкання громадян Азербайджану. Під час одного з них оперативники вилучили, у квартирі 33-річного чоловіка понад 200 трубочок з кристалічною речовиною білого кольору схожу на метаметамін та корпус від гранати «РГД-5» без запалу. 

Того ж дня, за місцем мешкання двох інших іноземців, правоохоронці виявили більш ніж 300 трубочок з метамфетаміном, гранату «РГД-5» із запалом до неї та предмет схожий на стартовий пістолет. Під час слідчих заходів співробітниками поліції було встановлено, що вказані громадяни перебувають на території країни нелегально. 

 

Фігурантів затримали в порядку статті 208 КПК України, про що повідомлено посольство Республіки Азербайджан у м. Києві.  Наразі вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.

Все вилучено та направлено на проведення відповідних експертиз.

Обшуки проводилися в рамках кримінального провадження відкритого за ч.4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.

 © Офіційний сайт Національної поліції

0 коментарів

Останні записи в блогах