Понад 3 тисячі правоохоронців нестимуть службу під час святкування Нового року та Різдва Христового на території Дніпропетровської області

28.12.2018, Події
Друкувати

Поліція звертається до мешканців регіону з проханням дотримуватися особистої безпеки та бажає приємних свят.

«Ми скоординували наші дії і готові до виконання своїх прямих обов’язків- забезпечення публічної безпеки та порядку. З урахуванням всіх масових заходів в період з грудня до середини січня для забезпечення охорони публічного порядку в області буде залучено понад три тисяч співробітників поліції та Національної гвардії», - повідомив заступник начальника УПД Головного управління НП в Дніпропетровській області Сергій Мороз.

На Дніпропетровщині планується проведення 1024 масових заходів з нагоди святкування Нового Року та Різдва Христового. Очікується, що у цих заходах візьмуть участь півтора мільйона осіб.

На теперішній час всі 40 головних святкових ялинок населених пунктів області відкрито. Заплановано проведення 141 новорічний масовий захід.  Додаткові наряди поліції будуть приближені до місць проведення святкових заходів з великою кількістю учасників. Зокрема, біля культових споруд де проходитимуть святкові служби з нагоди Різдва Христового. Такі заходи проводитимуться в 883 церквах, храмах нашої області.

"Звертаємося до мешканців з порозумінням ставитися до підвищених заходів безпеки. Можливо у представників поліції виникне необхідність до проведення поверхневого огляду. Всі превентивні заходи проводитимуться виключно у відповідності до Закону про Національну поліцію", - наголосив заступник начальника.

В разі виявлення забутих речей, поклаж, невідомих предметів без нагляду, поліцейський просить відразу звернутися до представників поліції, які будуть забезпечувати охорону громадського порядку чи телефонувати на лінію «102».
«При виявленні невідомих предметів чи забутих речей не варто встановлювати вміст поклажі. Відразу зверніться до поліцейського чи зателефонуйте за 102. На місце відразу прибудуть спеціалісти- вибухотехніки та кінологи»,- наголосив Сергій Мороз.

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://dp.npu.gov.ua/news/Informacziya/ponad-3-tisyachi-pravooxoroncziv-nestimut-sluzhbu-pid-chas-svyatkuvannya-novogo-roku-ta-rizdva-xristovogo-na-teritoriji-dnipropetrovskoji-oblasti/

0 коментарів

Останні записи в блогах