Представник президента очолить робочу екологічну інспекцію на «АрселорМіттал Кривий Ріг»,- пресслужба ДНІПРОДА

18.07.2019, Події
Друкувати

У Кривому Розі найближчим часом з’явиться екологічна робоча група. Її очолить експерт з екологічних питань Офісу Президента Олег Бондаренко. Про це розповіли на «круглому столі» у Дніпропетровській ОДА.

Металургійний гігант «АрселорМіттал Кривий Ріг» готовий пустити на виробництво екологічну інспекцію. А також – у найкоротші терміни вжити заходів щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні.

За підсумками наради напрацювали спільний план дій.

Перший крок – підприємство, яке роками ігнорувало контролюючі органи, нарешті надасть всі документи для перевірки.

Другий крок – виробництво проінспектують державна екологічна інспекція та громадськість.

«Ми готові до перевірки. У серпні цілком реально. З нашого боку є добра воля», – запевнив т. в. о. генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Олександр Іванов.

Третій крок – скласти короткостроковий план дій, який вже найближчим часом дозволить знизити викиди в повітря. Ці напрацювання підприємство зобов’язалося надати протягом тижня. Реалізацію плану розпочнуть одразу після його затвердження науковцями та громадськістю.

Розпочали під час наради й переговори щодо надання грошової компенсації мешканцям Кривого Рогу, які страждають на хронічні захворювання.

«За дорученням Президента Володимира Зеленського найближчим часом запрацює екологічна робоча група. До неї увійдуть представники екологічної інспекції, обласної влади, контролюючих органів, громадськості. Очільник групи – експерт з екологічних питань Офісу Президента Олег Бондаренко. Підприємство пообіцяло сприяти робочій групі. І це позитивний крок з його боку», – зауважив директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Руслан Стрілець.

Джерело: rudana.com.ua

0 коментарів

Останні записи в блогах