Програма мера Юрія Вілкула з розвитку міста: у Кривому Розі збудують сучасний аквапарк

25.02.2020, Події
Друкувати

У місті пройшов земельний аукціон на якому визначили інвестора, який займатиметься будівництвом аквапарку та оздоровчого комплексу.

«Питанням будівництва аквапарку ми займаємося тривалий час. Це важливий об’єкт для міста. На жаль, через вагомі об’єктивні причини, що склалися у країні, виконання проєкту ускладнилося, інвестор відмовився від будівництва. Однак, місто не припиняло займатися цим питанням. Було обрано нову земельну ділянку, фактично, у центрі міста.

Це важливий момент - вибір місця розташування аквапарку, адже місто довжиною 126 км і комплекс повинен бути вдалим з точки зору комунікацій і транспортної розв’язки як для мікрорайону Даманський так і для Інгульця. За рахунок коштів міського бюджету виготовили необхідну технічну документацію для того, щоб провести аукціон із залученням інвесторів», - відзначив міський голова Юрій Вілкул.

24 лютого відбулися земельні торги з продажу права оренди на земельну ділянку. На аукціоні був один лот на придбання в оренду землі площею у майже чотири гектари.

«Для того, щоб не було ніяких сумнівів у цьому питанні, земельна ділянка передається саме в оренду, тобто, залишається у комунальній власності міста. Крім того, під час розробки технічної документації на землю, зроблено цільове призначення під розміщення саме аквапарку», - підкреслив Юрій Вілкул.

Ділянка знаходиться в районі Майдану тридцятиріччя Перемоги, що у Саксаганському районі. Переможцем аукціону стало одне з місцевих приватних підприємств. Договір оренди розрахований на три роки.

Секретар міської ради Сергій Маляренко сказав: «Торги пройшли відкрито, у кожного була можливість взяти участь. Це - другий аукціон у Кривому Розі і жодного разу не було зауважень».

Вже найближчим часом, після розробки проєктно-кошторисної документації та проходження обов’язкових будівельних процедур, розпочнеться будівництво сучасного аквапарку із комфортними, затишними зонами відпочинку.

0 коментарів

Останні записи в блогах