Робоча нарада з мером: будівельники доповіли про хід реконструкції "Металурга" - "Після завершення робіт зовні та гідроізоляції готові перейти до ремонту внутрішніх приміщень"

07.07.2020, Події
Друкувати

За ініціативою мера Юрія Вілкула два роки тому стартував комплексний проєкт з реконструкції спортивного комплексу ДЮСШ №1. Уже побудовано нове запасне футбольне поле зі штучним покриттям, на завершальному етапі - капітальний ремонт 50-метрового басейну. Важливою складовою цієї масштабної роботи є проєкт з ремонту найбільшого в місті стадіону «Металург». Наразі, триває перший етап реконструкції стадіону – щоб перейти до реконструкції підтрибунних приміщень і спортивних залів, де займаються спортсмени, необхідно виконати зовнішні роботи, у тому числі з гідроізоляції.

«У Кривому Розі діти, підлітки та дорослі повинні мати можливість займатися улюбленими видами спорту. Ми капітально ремонтуємо басейни, відкриваємо нові футбольні поля та реконструюємо спортивні заклади. Нещодавно тернівчани отримали після капремонту 25-метровий басейн. Наразі, продовжується реконструкція спортивного комплексу ДЮСШ №1 і паралельно в розробці ще два спортивні проєкти: створення поля для регбі на базі ДЮСШ №10 та будівництво універсального спортивного комплексу», - підкреслив міський голова Юрій Вілкул під час виїзної робочої наради.

На сьогодні вже виконано 60% робіт з першого етапу реконструкції західної частини стадіону «Металург».

«Завершено монтаж алюмінієвих вітражів, встановили ворота, утеплили та облаштували цоколь облицювальними плитами, відремонтували та утеплили покрівлю, відремонтували балки. Замінили 12 ґанків та облаштували пандуси для людей з обмеженими можливостями, встановлюємо енергозберігаючі вікна. Потім перейдемо до ремонту всередині стадіону», - доповів меру начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін.

Зараз державну експертизу проходить якраз проєкт, пов’язаний із реконструкцією підтрибунних приміщень.

Під час робочої наради з питань реконструкції спорткомплексу, мер також перевірив хід капітального ремонту Палацу водних видів спорту та поспілкувався з будівельниками на нещодавно відкритому футбольному полі зі штучним покриттям.

Поле облаштовано сучасним синтетичним покриттям «штучна трава», встановлено нове світлодіодне освітлення, побудовано трибуну для вболівальників та роздягальні для футболістів. Також, замінено всю дренажну систему поля та упорядковано територію навколо нього. Зручності та комфорт «штучної трави» вже змогли оцінити не тільки криворізькі спортсмени. За цей період на новому полі проведено більше 116 офіційних матчів чемпіонатів України, області, міста й турніри серед юнаків різних вікових категорій. На відділенні футболу ДЮСШ № 1 працює 14 тренерів-викладачів, займається 483 спортсмени.

Реконструкція стадіону «Металург» і ДЮСШ №1 – важливий проєкт мера Юрія Вілкула. На початку 2019 року було відкрито футбольне поле зі штучним покриттям спортивного комплексу «Металург». У 2018 році за рахунок міста було зроблено проєкт реконструкції самого стадіону. У 2019 році - виділено гроші, проведено тендер, визначено будівельні організації. 2020 рік - повним ходом йде реконструкція. У першу чергу, робляться стіни, надтрибунні конструкції, що виконують роль даху для ДЮСШ. Одразу після цього будівельники приступають до ремонту внутрішніх приміщень і спортивних залів. Таким чином, поряд з багатьма іншими зробленими раніше, у місті з'явиться ще один повністю оновлений спортивний об'єкт.

0 коментарів

Останні записи в блогах