Соціальні ініціативи: у 2020 році в Кривому Розі вдвічі збільшили матеріальну допомогу сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю

20.02.2020, Події
Друкувати

У Кривому Розі на лютневому засіданні виконкому підтриманні всі проєкти рішень соціального спрямування.

«Місто опікується сім’ями, які виховують дітей з інвалідністю. За ініціативи міського голови Юрія Вілкула цьогоріч вдвічі збільшена матеріальна допомога таким родинам - з 5 тисяч грн до 10 тис грн. У лютому її отримають батьки 91 особливої дитини на загальну суму 910 тис грн. Також, з міського бюджету буде надана допомога для 14 дітей, хворих на фенілкетонурію на суму 243,6 тис грн», - зазначила Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

Кривий Ріг постійно підтримує мешканців з особливими потребами. У лютому щомісячну матеріальну допомогу отримають 12 чоловік з інвалідністю та криворіжці, у яких інвалідність пов’язана з виконанням службових обов’язків та 16 сімей і двоє дітей загиблих під час виконання службових обов’язків працівників органів Міністерства внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій.

Також, щомісячну допомогу отримають більше тисячі криворіжців з інвалідністю, які постраждали унаслідок катастрофи на ЧАЕС. На забезпечення матеріальною допомогою такої пільгової категорії у міському бюджеті передбачено на рік більше 3 млн грн.

В цілому, у Кривому Розі на обліку перебуває понад 30 тис чоловік з інвалідністю, у тому числі, 2,6 тис. дітей.
На засіданні виконкому міськради розглянуто питання щодо попиту на послуги «соціального таксі». З урахуванням збільшення звернень від осіб з інвалідністю, які пересуваються на візках, буде доповнено перелік маршрутів «соціального таксі». Вже з початку року послугами «соціального таксі» скористалося 145 маломобільних громадян.

0 коментарів

Останні записи в блогах