Спортивний потенціал Кривого Рогу – один із найкращих у регіоні

17.09.2013, Спорт
Друкувати

Величезний спортивний потенціал Кривого Рогу давно відомий: наше місто заслужено здобуло славу одного з провідних центрів розвитку фізкультури і спорту в регіоні, у тому числі й спорту високих досягнень.

Постійно розвивається інфраструктура, з’являються нові спортмайданчики, стадіони, вдосконалюються спортспоруди. Про це, зокрема, йшлося минулої п’ятниці на урочистому прийомі в міськвиконкомі напередодні Дня фізичної культури і спорту. Його провів міський голова Юрій Вілкул, який тепло привітав присутніх з їхнім професійним святом.

За вже усталеною традицією, мер Кривого Рогу виконав приємну місію – нагородив кращих із кращих. Так, нагрудний знак «За заслуги перед містом» II ступеня отримали директор Криворізького комунального позашкільного навчального центру спорту для юнацтва та молоді «Олімп» Неоніла Селюта, заслужений майстер спорту України з боксу Євген Хитров. Така ж нагорода III ступеня була вручена тренеру-викладачу спортклубу «Гірник» із тайського боксу Сергію Лавренку, заслуженому майстру спорту з пауерліфтингу Віктору Тесцову і тренеру-викладачу зі спортивної акробатики ДЮСШ №1 Марині Родіоновій.

Міський голова нагородив іншими відзнаками велику групу тренерів, спортсменів, ветеранів та активістів фізкультурно-спортивного руху, керівників колективів фізкультури, спортклубів, спортивних журналістів. За підсумками спортивно-масової роботи за місцем проживання в літній період, переможцем міського огляду-конкурсу стала фізкультурно-спортивна організація Інгулецького району (голова Інгулецької райради Євген Рижков особисто бере участь у багатьох спортивних змаганнях, показуючи приклад іншим). У міському огляді-конкурсі, присвяченому Незалежності України, щодо благоустрою Кривого Рогу в номінації «Кращий стадіон» перше місце присуджено стадіону «Спартак» (Центрально-Міський район), а кращим спортмайданчиком названо той, що знаходиться по вулиці Переяславській в Інгулецькому районі.

Віталій Ткачук, "Червоний гірник". Фото Дмитра Любченка

0 коментарів

Останні записи в блогах