Темний гуртожиток в Кривому Розі

20.10.2016, Комуналка
Друкувати

Зранку вчорашньої середи, 19-го жовтня, в гуртожитку на площі Домнобудівників, 6/1 зникло світло, про що близько одинадцятої години його мешканці проінформували аварійні диспетчерські служби. Але до вечора ніякої реакції на це не було, попри неодноразові звернення людей. Тож, зневірившись у допомозі, жителі гуртожитку вийшли на імпровізований мітинг, перекривши означену площу і рух транспорту в бік залізничного вокзалу, через що зупинились трамваї. Світло в оселях з’явилось тільки ближче до 23-ї години.

А сьогодні, 20 жовтня, група жителів гуртожитку зранку зустрілася з міським головою Юрієм Вілкулом, під час зустрічі відбулася конструктивна розмова щодо наявних проблем.

- Ми вже втомилися від обіцянок різних чиновників, - зазначили активісти. – Тому віримо лише вашому слову, Юрію Григоровичу. І тому саме у вас просимо допомоги.

Мер доручив відповідним службам протягом максимум трьох діб вирішити всі питання по гуртожитку, в тому числі й щодо відновлення газопостачання, яке через юридичну казуїстику було припинено ще навесні нинішнього року.

0 коментарів

Останні записи в блогах