У Кривому Розі стартував ювілейний турнір з баскетболу на честь Вадима Гурова

18.02.2020, Спорт
Друкувати

Напередодні 76-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників у Кривому Розі традиційно проводиться турнір з баскетболу серед юнаків та дівчат шкільного віку на кубок Почесного громадянина міста, Народного депутата Вадима Гурова.

Двадцяті змагання, присвячені 76-й річниці визволення міста, урочисто відкрили у спортивній залі ДЮСШ №10.


У турнірі беруть участь 8 команд з 7 районів та збірна команда закладів професійно-технічної освіти. Протягом чотирьох днів команди грають у двох групах за круговою системою. Надалі переможці груп виходять у стикові поєдинки. У день відкриття турніру зіграли між собою Тернівський і Покровський райони з рахунком 74:59, Металургійний проти збірної профтехосвіти - 27:29, Саксаганський та Інгулецький 56:47 та Центрально-Міський проти Довгинцівського 34:50.

Турнір з баскетболу серед жіночих команд відкриється 3 березня і буде присвячений Міжнародному жіночому дню.
Світлана Лавренко, директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту сказала: «У Кривому Розі налагоджена система робота щодо проведення змагань різного рівня в навчальних закладах та спортивних клубах.


Лише торік відбулося 515 змагань. За завданням міського голови Юрія Вілкула капітально ремонтуються спортивні зали у школах та плавальні басейни. Ми поступово вдосконалюємо спортивну базу закладів. У планах на цей рік - запуск 50-метрового басейну ДЮСШ №1, капітальний ремонт фасаду стадіону «Металург» та виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво спортивно- розважального комплексу у парку Б. Хмельницького»,- сказала С.Лавренко.

Нагадаємо, що Кривий Ріг став першим українським містом, яке отримало в грудні 2019 року звання Європейського міста спорту-2020 від Асоціації Європейських столиць і міст спорту.

0 коментарів

Останні записи в блогах