У Кривому Розі тепло подається на всі лікарні, садочки, школи. Мерія рекомендує жителям багатоквартирних будинків, управителям і ОСББ також починати приймати тепло від котелень

30.10.2020, Події
Друкувати

Опалювальний сезон у Кривому Розі розпочався ще із 15 жовтня. За дорученням мера Юрія Вілкула, в першу чергу, тепло отримали лікарні, школи, дитячі садочки. На ранок 30 жовтня на всі 54 лікарні, 57 шкіл, в які діти в понеділок підуть на заняття (решта шкіл підключаються в даний момент), і 72 дитячих садка подано тепло.

Що стосується жителів багатоквартирних будинків, то на ранок 30 жовтня 441 житловий будинок, що виявив бажання підключитися та отримувати тепло, розпочав отримувати теплоносій.

Варто зазначити, що не всі мешканці багатоквартирних будинків виявляють бажання підключатися та брати тепло, враховуючи не надто низьку температуру зовнішнього повітря. На кожному будинку працює як теплопостачальне підприємство так і управителі. Адже прийняти тепло це одне, а нагріти будинок – зовсім інше.

«Щоб тепло розпочали отримувати споживачі у житлових будинках, потрібний певний час. Для когось це – один-два дні. Для будинків, віддалених від котелень, це може бути тиждень. З 1 листопада розпочинається стабільне, поступове зниження температури зовнішнього повітря і є необхідність вже сьогодні підготувати не лише котельні, мережі - вони вже готові до подачі тепла, а й самі будинки до прийняття теплоносія. Тому, рекомендуємо мешканцям задля збереження свого здоров’я розпочинати опалювальний сезон у своїх оселях», - зауважив директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

Нагадаємо, що у Кривому Розі, завдяки своєчасній та відповідальній роботи керівництва міста, теплогенеруючі підприємства, у тому числі, і державна «Теплоцентраль» до початку опалювального сезону отримали номінації на газ і без зривів увійшли в новий осінньо-зимовий період.

«Треба розуміти, що саме за такої нестабільної погоди спостерігається сплеск сезонних гострих респіраторних вірусних захворювань, тож своєчасне підключення та отримання житловими будинками теплоносія дає можливість зменшити ризик захворювань мешканців. В умовах пандемії – це вкрай важливо», - підкреслив мер Юрій Вілкул.

0 коментарів

Останні записи в блогах