У Кривому Розі у 2020 році продовжуватимуться поточні ремонти центральних, внутрішньоквартальних доріг, прибудинкових територій та облаштування тротуарів

22.01.2020, Комуналка
Друкувати

У Кривому Розі міським бюджетом-2020, передбачено 320 млн грн на поточний ремонт вулиць та доріг.

У минулому році за рахунок коштів міського бюджету було виконано поточний ремонт доріг загальною площею 298,33 тис. м2, нанесено 41,9 км та 5 161 м2 дорожньої розмітки. Також, установлено 296 решіток та 86 люків на дощовій каналізації та виконано ремонт 116 горловин оглядових колодязів.

«Місто не тільки ремонтує проїжджу частину шляхів, а й приводе в порядок внутрішньоквартальні, прибудинкові та дороги приватного сектору, облаштовує тротуарну частину. Тротуари повинні відповідати всім нормам та вимогам: зі з'їздами для маломобільних верств населення, з тактильною плиткою для людей з проблемами зору»,- зазначив міський голова Юрій Вілкул.

У 2019 році виконано поточний ремонт тротуарних частин шляхопроводів на вулицях Бикова та Кокчетавська та мосту №35 на  вулиці Миколаївському шосе. Також, у минулому році було розроблено проєкт з капітального ремонту дороги на вулиці Едуарда Фукса від вул. М.Світальського до вул. Кирило-Мефодіївська в Саксаганському районі. Завершено роботи з розробки проєкту на капітальний ремонт об'їзної дороги (від вул. Електрозаводської до житлового масиву Кресівський-2). Також, розроблено проєктно-кошторисну документацію та проведено експертизу проекту реконструкції зливової мережі по вул. Покровська.

З метою створення безпечних умов на автошляхах міста поблизу загальноосвітніх закладів відремонтовано 596 дорожніх знаків. Крім того, відремонтовано огородження (колесовідбійний брус, турнікетне огородження) на об’їзній дорозі біля станції швидкісного трамваю «Міська лікарня №2», у районі шляхопроводу №50 на об’їзній дорозі, у районі шляхопроводу №1 на об’їзній дорозі (виїзд до сел. Радушне), на перехресті вул. Володимира Великого з вул. Льотчиків з боку зупинки громадського транспорту «вул. Філатова», на перехресті вул. Волгоградської з вул. Дарвіна, по вул. Сергія Колачевського в районі зупинки громадського транспорту «шахта Гвардійська», на перехресті вул. Старовокзальній та вул. Широківській (дорожня розв’язка), по вул. Лермонтова.

«У 2020 році у місті продовжуватимуться поточні ремонти центральних, внутрішньоквартальних доріг, прибудинкових територій та облаштування тротуарів. Ми плануємо охопити, якомога більше дорожніх об’єктів. Крім поточного ремонту асфальтового покриття доріг, планується провести ремонт дренажних мереж та дощової каналізації, відновити решітки зливової каналізації та кришки люків оглядових колодязів. Також, для підвищення зручності автотранспорту і пішоходів буде наноситись пластикова дорожня розмітка холодним пластиком та фарбою. Для забезпечення безпеки дорожнього руху та усунення вибоїн дорожнього покриття на центральних дорогах міста буде продовжено ремонт асфальтового покриття за допомогою машини для ямкового ремонту - ремонтером»,- додав заступник міського голови О.Катриченко.

На 2020 рік заплановано провести поточний ремонт асфальтного покриття об’єктів у всіх районах міста:

Тернівський район: внутрішньоквартальні дороги житлового масиву «9-й квартал» (вул.Смірнова, вул.Бірюзова, вул.Гастелло); ряд доріг у секторі приватної забудови житлмасивів «Терни» та «Божедарівка»; тротуарів на Даманському.

Покровський район: внутрішньоквартальні дороги на мкр.5-й Зарічний та вул.Електрозаводська; ряд центральних та доріг сектору приватної забудови; ділянки тротуарів на вул.Ватутіна, вул.М. Світальського та вул.Січеславська.

Саксаганський район: внутрішньоквартальні дороги вулиць Співдружності, Покровська, П. Глазового та проспекту 200-річчя Кривого Рогу; ряд центральних та доріг сектору приватної забудови; тротуар на вулиці Володимира Великого

Довгинцівський район: прибудинкові території багатоповерхових житлових будинків, розташованих на вулицях Соборності, П. Дорошенка, Героїв АТО, пр. Гагаріна, ряд центральних доріг та приватного сектору, тротуарні частини вул. П. Дорошенка, Л. Бородича, Дніпровське шосе та пр. Гагаріна.

Металургійний району: прибудинкові території багатоповерхових житлових будинків на пр. Миру, вул.. Медичній, Вокзальній, Криворіжсталі; внутрішньоквартальні дороги між проспектами Металургів та Гагаріна, вулицями Єсеніна та Героїв АТО, а також В. Гурова – Ветеранів праці, С. Тільги – Соборності та С. Тільги – В. Гурова; ряд центральних та доріг приватного сектору; тротуарні частини проспектів Металургів та Гагаріна, вулиць Героїв АТО, В. Бизова та Костенка.

Центрально-Міський район: прибудинкові території багатоповерхових житлових будинків на вул. Свято-Миколаївській; дороги с. Авангард; ряд центральних та доріг приватного сектору; тротуарні частини вулиць Свято-Миколаївської, О. Поля та Староярмаркової.

Інгулецький район: внутрішньоквартальні дороги на вулицях Сонячній, Гірників, П. Мирного, Г. Романової та ін.; ряд центральних та доріг приватного сектору; тротуарні частини вулиць П. Мирного, Подлєпи, Салтиківської, Гірників та Недєліна.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах