У Кривому Розі в травні з міського бюджету направлять кошти на підтримку медицини, закладів культури та ЖКГ

17.05.2019, Економіка
Друкувати

На травневому засіданні виконкому Криворізької міськради підтримано рішення про виділення з міського бюджету коштів на виготовлення проектів з ремонту закладів охорони здоров’я.

У цілому на сферу медицини у Кривому Розі на 2019 рік передбачено 849,6 млн. грн., у тому числі на підтримку охорони здоров'я понад обсяг державної субвенції містом враховано 104 млн. грн. Також за рахунок міського бюджету фінансуються такі програми, як «Стоп-інфаркт», «Здоров'я нації».

Директор департаменту фінансів Олена Рожко сказала: «На сьогоднішній день завдяки досягнутій економії у процесі виконання бюджету є можливість спрямувати кошти, за дорученням мера Юрія Вілкула, на проекти з капітального ремонту покрівель лікарні №7 та дитячої лікарні №4, які завдяки зусиллям міського голови та депутатів облради від Кривого Рогу повернули до комунальної власності міста».

Для реалізації заходів державної програми «Доступні ліки», яка передбачає відпуск лікарських засобів за електронними рецептами, пропонується виділити 600 тис. грн.

За дорученням мера, у рамках міських програм у сфері житлово-комунального та дорожнього господарства планується збільшити фінансовий ресурс на 2,4 млн. грн. для виконання додаткового обсягу робіт з вивезення сміття, знесення сухих та аварійних дерев на території кладовищ. Для проведення капітального ремонту покрівлі художньої школи №1 пропонується направити 2,0 млн. грн.

0 коментарів

Останні записи в блогах