Високий професіоналізм криворізьких фармацевтів

23.09.2013, Медицина
Друкувати

Кожен із нас, хворіючи, неодмінно приймає таблетки, порошки, мікстури, мазі. Та зазвичай ми не замислюємося над тим, хто це все приготував.

А між іншим, без фармацевта важко уявити наше повсякденне життя, бо саме він відіграє безцінну роль у лікуванні, одужанні, оздоровленні. Уже вп’ятнадцяте ми віддаємо шану представникам однієї з найгуманніших професій у незалежній Україні. Теплі привітання напередодні Дня фармацевтичного працівника вони отримали в Палаці культури металургів минулої середи.

– Мені дуже приємно вас, справжніх професіоналів, поздоровити від імені міського голови Юрія Вілкула, – звернувся до фармацевтів та провізорів його заступник Костянтин Бєліков. – Кривий Ріг може пишатися тими людьми, котрі піклуються про здоров’я городян, зокрема зараз, у час медичного реформування, і роблять усе, щоб високою була якість обслуговування. Спасибі тим, хто був біля витоків появи фармацевтичної галузі, – ветеранам, які створили фундамент для сьогоднішньої молоді, виховали хороші кадри. Добре, що молодь обрала такий шлях у професію, без якої неможливо уявити сьогодні медицину. Нині поруч із комунальною аптечною мережею активно розвиваються в місті й інші фармацевтичні підприємства (різної форми власності). Усім вам здоров’я, щастя, усіляких благ.

За високу професійну майстерність, відданість професії, вагомий вклад у справу лікарського забезпечення К. Бєліков нагородив групу криворізьких фармацевтів. Сердечно їх привітав зі сцени Палацу культури металургів в.о. начальника Держлікслужби в Дніпропетровській області Єгор Волков. Він наголосив, що медицина і фармацевтична галузь тісно пов’язані між собою, адже дбають про одне – здоров’я  людей. На фармацевтах лежить відповідальність щодо всієї роботи медиків. Повсякденна праця на благо людей свідчить про те, що фармацевти нашого міста, області якісно і кваліфіковано її виконують. Побажавши фармацевтам тепла, затишку в сім’ї, добробуту, гість із Дніпропетровська вручив кращим з кращих грамоти Держлікслужби. Від 13-тисячної армії криворізьких медпрацівників своїх колег-фармацевтів поздоровив і нагородив начальник управління охорони здоров’я міськвиконкому Олександр Світловський.

– За рецептами наших лікарів ви завжди правильно й чітко видаєте пацієнтам потрібні медикаменти, – сказав головний медик Кривого Рогу. – А це свідчить про ваш високий фаховий рівень. Дякую вам за це.

Звичайно, багато теплих слів, вітань було адресовано криворізьким фармацевтам, які цього заслуговують.

– Уже стало доброю традицією щороку збиратись усією нашою фармацевтичною сім’єю, - звернувся до присутніх колег директор комунального підприємства «Фармація» Антон Бігдан. – Наша професія – одна з найгуманніших у світі. І завдяки вашій високій кваліфікації, чуйності багато городян отримують лікарську допомогу. На сьогодні зареєстровано понад 14 тисяч лікарських препаратів і, мабуть, не кожен із нас досконало знає їх найменування, та всі професіонали прагнуть до того, щоб більше знати й надавати у повному обсязі лікарську допомогу мешканцям нашого міста. Зі святом, вас, колеги!

Ну а яке вшанування без приємних сюрпризів? Фармацевти та провізори були дуже задоволені концертними номерами, котрі їм подарували криворізькі артисти – аматори сцени.

Віталій Ткачук, "Червоний гірник". Фото Андрій Трубіцин

0 коментарів

Останні записи в блогах