Висловити свою думку та запропонувати ідеї святкування Дня Європи має можливість кожен криворіжець

10.12.2019, Події
Друкувати

10 грудня у Центральній бібліотеці на проспекті Поштовий відбулася зустріч у форматі openspace за участю самоврядовців, громадських організацій та жителів.

Відзначення EUROFEST у 2020 році заплановано у Інгулецькому районі в Парку ім. І. Савицького. «Для того, щоб він пройшов ще яскравіше, ми запросили молодих та активних мешканців міста ділитися власними ідеями. Ми чекаємо на пропозиції щодо організації свята за такими напрямками: туризм, спорт, мистецтво, розважальні заходи, креативний фудкорт», -зазначив заступник міського голови Андрій Полтавець.

Нагадаємо, що Кривий Ріг буде всьоме відзначати День Європи на загальноміському рівні. У 2019 році свято відзначалося у парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького. Захід відвідало понад 60 000 чоловік. Серед них почесні гості -представники з Грузинської Республіки на чолі з заступником мера міста Руставі Бєсік Тогонідзе, представники Аджарського громадського телебачення; уповноважений міста Кошице з розвитку прикордонної співпраці та співпраці з Україною Едуард Бураш (Словацька Республіка); директор департаменту неінвестиційних проектів міста Любліна Кшиштоф Лонтка (Польська Республіка); експертка Програми Ради Європи "Інтеркультурні міста" з міста Страсбург Ксенія Хованова-Рубікондо.

«Кривий Ріг – місто з цінними ресурсами, найголовнішим з яких є люди різних поглядів, але з великими творчими ідеями. Організація та проведення цього свята дає змогу об'єднати криворіжців у єдину команду задля реалізації спільної ідеї», -резюмував заступник міського голови.

Пропозиції криворіжці можуть надсилати на сторінку «EUROFEST-2020» у ФБ.

0 коментарів

Останні записи в блогах