«Йде весна запашна, квітами-перлами закосичена...»

13.04.2017, Події
Друкувати

Скільки не чекай на весну, а ця пора року завжди приходить непомітно. Не встигнеш й оком моргнути, як пані Весна вже встигла одягнути сірі дерева в яскраво-соковиті зелені шати та оздобити все навколо різнобарвними запашними квітами... Ось уже й криворізька квіткова доріжка розквітла біля міськвиконкому.

Мова йде про добре відому алею тюльпанів, котра давно встигла стати улюбленим місцем городян як для професійних фотосесій, так і для селфі-сесій та аматорських фото на згадку про погожий весняний день. Тож з упевненістю можна сказати словами класика, що в Кривому Розі «йде весна запашна, квітами-перлами закосичена...» А ви вже бачили цю красу?

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ: «Йде весна запашна, квітами-перлами закосичена...»

Хутчій на вулицю. Погода якраз сприяє повільним довгим весняним прогулянкам у дружній компанії. Прихопіть із собою якийсь гаджет, щоб зафіксувати на ньому невічний, а тому особливо цінний, досконалий шедевр природи – квіткову алею. Пам’ятайте, що весна – найкраща пора для нових звершень і починань. Сама природа спонукає до цього. Знайдіть час поніжитися під теплими золотавими промінчиками сонця, замилуватися чудернацькими формами хмаринок на чистому мирному небі, послухати голосисті співи дзвінких пташок та подарувати хоч одній людині, навіть незнайомому перехожому, щиру привітну посмішку. Підіть назустріч світові й він обов’язково відповість вам взаємністю!

Фото Ігоря КВОЧКИ

0 коментарів

Останні записи в блогах