Європейський банк реконструкції та розвитку та Центр підтримки бізнесу в Дніпрі запрошують керівників малих та середніх підприємств

24.05.2017, Економіка
Друкувати

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Центр підтримки бізнесу в Дніпрі (Дніпропетровська торгово-промислова палата) запрошують керівників малих та середніх підприємств (МСП), у яких річний обіг становить понад 100 млн.грн., на бізнес-зустріч, яка в Кривому Розі відбудеться 26 травня п.р. (початок реєстрації о 12.30) в приміщенні Криворізького відділення Дніпропетровської торгівельно-промислової палати України за адресою: вул. Вадима Гурова, 1 (колишня Постишева).

Метою зустрічі є ознайомлення з можливостями фінансування, які надає ЄБРР для МСП у рамках ініціативи EU4Business.

ОБОВ’ЯЗКОВА ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ ДО 16:00 25 травня 2017 за посиланням https://goo.gl/cHda47

Телефон для довідок 0564 92-87-49 Ганна Лісова.

Грантову підтримку малому та середньому бізнесу в Україні ЄБРР надає з 2010 року, допомагає залучати висококваліфікованих місцевих консультантів та міжнародних експертів-практиків, здатних якісно трансформувати їх бізнес та надає гранти для часткової компенсації оплати послуг консультантів.

За цей час ЄБРР надав грантову підтримку більш ніж 722 малим та середнім підприємствам України на суму понад 15,7 млн. євро. Фінансування було забезпечено Європейським Союзом, урядами США та Швеції.

20 травня 2016 року в рамках Ініціативи EU4Business була підписана угода на суму 40 млн. євро між ЄС та ЄБРР щодо виділення фінансування в обсязі 28 млн. євро на консультаційну, інформаційну, навчальну та іншу підтримку МСП в Україні. Допомога передбачає створення мережі центрів підтримки бізнесу по всій країні, а також підтримку прямого фінансування МСП з боку ЄБРР у розмірі 12 млн. євро.

0 коментарів

Останні записи в блогах