Юрій Вілкул: «Продовжуємо наближати первинну медичну допомогу до людей – уже з жовтня амбулаторія по вулиці Тбіліській буде приймати 12 тисяч криворіжців щомісяця»

05.08.2020, Медицина
Друкувати

У Кривому Розі створено і працює для криворіжців вже 47 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. У 2020 році з міського бюджету на реконструкцію, капітальні ремонти, оснащення амбулаторій та лікарень передбачається майже 161 млн грн. Цьогоріч уже відкрито після капремонту лікарню №10 у Довгинцівському районі та сучасну амбулаторію на Сонячному, а в Металургійному - триває капітальний ремонт «блоку Б» амбулаторії № 2 ЦПМСД №5.

Міський голова Юрій Вілкул проконтролював хід капремонту «блоку Б» амбулаторії сімейної медицини, яка знаходиться на вул. Тбіліській, 14. Уже восени вона відкриє двері для 12 тис пацієнтів з Металургійного та Центрально-Міського районів міста.

«Ми капітально ремонтуємо лікарні та відкриваємо нові амбулаторії. Найголовніше - якість, зручність і доступність надання медичної допомоги для кожного жителя. Криворізькі амбулаторії відповідають усім сучасним вимогам, як за якістю приміщень, так і за оснащенням. Створюються всі умови, аби й відвідувачам, і медперсоналу було комфортно та зручно», - зазначив Юрій Вілкул. Коштом міського бюджету у 2017 році було відремонтовано «блок А» цієї амбулаторії. З березня 2020 року розпочався капітальний ремонт «блоку Б».

У будівлі вже виконано демонтажні роботи підлоги, замінили вентиляцію та каналізаційну систему, відремонтували покрівлю, встановили нові вікна та замінили звичайні двері на металеві вогнестійкі та пластикові. На другому поверсі вже відремонтовано всі кабінети та встановлено нову сантехніку. На сходах - нові металеві поручні.

«Будівельники виконали ремонтні роботи на 75%. Наразі повним ходом тривають електромонтажні та сантехнічні роботи. На завершальному етапі ремонт першого поверху та підвалу. Зовні відновлюють фасад будівлі та проводять благоустрій території. Для комфорту та зручності пацієнтів з обмеженими можливостями облаштовуємо кабінети на першому поверсі, санвузол, збудуємо пандус», - сказала Анастасія Кузнецова, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5».

До кінця року планується відкрити, окрім амбулаторії на Тбіліській, ще 2 нові амбулаторії - по вул. Дружби та по Миколаївському шосе.

Також триває капремонт чотириповерхового корпусу інфекційної лікарні, у другій та дев’ятій лікарнях буде встановлено сучасні ангіографи. Також, розробляється проєктно-кошторисна документація щодо реконструкції та капітального ремонту міськлікарні №3. Крім відкриття нових амбулаторій та ремонту лікарень, коштом міського бюджету купується медичне сучасне обладнання.

0 коментарів

Останні записи в блогах