Юрій Вілкул: «У переході на вулиці Лермонтова будуть створені комфортні та зручні умови для пересування всіх містян»

24.09.2020, Події
Друкувати

На завершальному етапі капітальний ремонт підземного переходу по вулиці Лермонтова у Центрально-Міському районі. Міський голова Юрій Вілкул разом з підрядниками та керівництвом району провів робочу нараду з ремонту підземки.

«За дорученням міського голови, у підземному пішохідному переході будуть створені комфортні та зручні умови для пересування всіх містян. Для молодих мам з візочками та для людей з обмеженими фізичними можливостями будуть встановлені електропідйомники. Також, буде змонтоване нове сучасне освітлення та камери відеоспостереження», - сказав начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін.

«Об’єкт важливий для безпеки та комфорту пішоходів. Під час реконструкції підземного переходу були виявлені значні дефекти, які завадили продовженню робіт й потребували їх усунення. Тому, виникла затримка в будівництві. Але після корегування проєкту ремонтні роботи було продовжено. Незабаром криворіжці зможуть без перешкод та безпечно переходити вулицю Лермонтова», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

Будівельники доповіли меру, що вже на 100% виконано улаштування лотків по переходу для внутрішнього водовідведення та гідроізоляція бетонного шару підлоги. Завершена зовнішня гідроізоляція. Наразі, завершується влаштування монолітних сходових маршів та штукатурні роботи стелі, стін, колон. Виконання - майже 90%.

Також, тривають роботи з внутрішньої гідроізоляції стелі та стін переходу і улаштування монолітних поясів для монтажу навісів.

Окрім реконструкції самого переходу, розпочато засипку, трамбування шарів та підготовку до благоустрою прилеглої території.

0 коментарів

Останні записи в блогах